Gelin saçlarında son trendler

gelinbaşı modelleri
gelinbaşı modelleri

Melekler Mekanı olarak saç modası kategori bölümümüze oldukça önem veriyoruz.Sizleri son moda akımı olan her konudan haberdar edip bilgi vermek bizleri mutlu ediyor. Ben Evleniyorum kategorimizde ünlü markaların son koleksiyonları göreceğiniz gibi,gelinler için trend olan saç modası hakkında da oldukça araştırmacı davranıyoruz.Gelin olmak kolay değil,detayları o kadar fazla ki,evlenenler gayet iyi bilirler o koşuşturmaca ve heyecanı.Gelinlik seçmek tek başına yetersizdir.Ayakkabısı,çantası,makyajı derken ,en çok kafa kurcalayan bölüm ise duvağınıza uygun gelin saçı modelini belirlemenizdir. Her gelin adayı nikahın da ve düğünün de kusursuz bir gelin olmanın hayilini kurar. Gelinliği tamamlayan en önemli detaylardan biri de gelin saçı modelidir. Çok yakın bir zaman da özel günlerin en çok kutlandığı düğün sezonu olan yaz mevsimi başlayacak. Birçok çift için artık aylarca süren hazırlıkların sonuna gelineceği düğününüz de uygulatmayı düşündüğünüz saç modeli için öncelikle düğünün yapılacağı konsepti göz önüne almalısınız. Son yıllar da kır düğünü oldukça popüler oldu. Eğer siz de kır düğünü düşünüyorsanız çok abartılı bir gelin saçı düşünmeyin bunun yerine daha doğal bir saç modelini tercih etmelisiniz. Yaz aylarını temsil eden  kır gelinleri için çiçekli gelin başı aksesuar modellerini saçlarınıza tercih ederseniz konsepte uygun bir gelinbaşı modeli seçmiş olursunuz.

gelinbaşı saç modelleri
gelinbaşı saç modelleri

Ben şimdi sizlere gelin saçında yepyeni trendler hakkında bilgi vermek istiyorum.Gelin parlamalı,ışıltı saçmalı diyorsanızson trendlerden olan gelin saçı tokaları ve incili taçlardan kullanabilirsiniz.Genelde bu aksesuarlar her tip gelinliğe uygun düşüyor.

Diğer gelin saçı trendlerinden biride çiçeklerden oluşan taç ve aksesuarlar Renk tercihinde abartıya kaçmadan uçuk pembe,ekru,kırık beyaz ve lila tonlarında çiçekler gelinliklerle oldukça uyumlu görünüyor.Alışagelmiş sıkı topuz gelin saçları yerine daha cool ve salaş toplanmış saçlar bence daha hoş bir görüntü sergiliyor.

Abartı sevmeyen ve gelinliğini sade tercih eden gelin adaylarının tercihi ve yine son trendlerden olan Vintage denilen gelin saçı aksesuarları hem sizi hemde gelinliğinizi hareketlendiriyor.

Son trendimiz ise geçtiğimiz yıla damgasını vurup 2016 yılında da oldukça kullanılan ve uzun sürecek olan örgü saç modası gelin saçlarında da trendlerde sevgili gelin adayları.Sade bir örgü topuz ve minicik taşlı bir saç aksesuarı sizi çok ihtişamlı gösterecektir.

2016 gelin saçı trendleri
2016 gelin saçı trendleri

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir