Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar ve Kampanyaları

Konuyu Paylaş

Gelir belgesiz kredi almak, gelir belgesiz kredi çekmek, gelir belgesiz kredi veren bankalar, odeabank ve daha fazlası – Hayatımızın en büyük ekonomik parametresini bankaların kredi  kampanyaları oluşturuyor. Hayatımız resmen kredilere endeksli adeta. kredi ile kalkıp, kredi ile yatıyoruz. Günde binlerce başvuru yapıldığından da ekmek ve peynir gibi tüketiliyor da diyebiliriz. Kredi artık yaşamımızın temel taşı gibi bir şey. Ne zaman başımız nakite sıkışsa hemen bankalara koşturuyoruz. ve kapılarını çalıyoruz.


GELİR BELGESİZ KREDİ VEREN BANKALAR VAR MIDIR?

Lakin çok önemli bir hususu yada sıkıntı var. vatandaşın bir bölümü kazancını belgelendiremiyor. Gelir belgesini sunamayanlar da banka kapılarından geri gönderiliyorlar. İşte asıl sıkıntı da burada çıkıyor. Kredi olmazsa olmazımızken, kredi çekememek işlerin de aksamasına sebebiyet veriyor. Peki bu vatandaşlar kredi çekemeyecek mi? yada başvuru yapılan bankalar yanlış mı? gelir belgesiz kredi veren bankalar var mıdır? İzlenmesi gereken yollar nelerdir? tarzında milletin akında soru işaretleri var. Bizlerde bu yazı ile o soru işaretlerini kaldırmaya çalışacağız.

KREDİ ALANLAR İÇİN ÖNEMLİ BİR DETAY

Bankalar kredi verirken 3 önemli hususa dikkat eder. Bunlar; İyi bir kredi notu, Temiz bir kredi sicili, Düzenli ve belgelendirilebilen gelir belgesi. Yazımızın devamında sizlerin temiz bir kredi siciline sahip olduğunuzun ve iyi bir de kredi notunuzun olduğunu varsayacağız. Çünkü hem kredi sicili bozuk hemde gelir belgesini gösteremeyenler kredi alamazlar. Bunda en başta anlaşalım. Yazımızın devamında başvuru yapabileceğiniz bankalara değineceğiz. Ama öncelikli olarak başvuru yapmanız yerden söz edeceğiz.

ÖNCELİKLE KULLANDIĞINIZ BANKAYI TERCİH EDİN

Gelir belgeniz yok. Daha doğrusu belgelendiremiyorsunuz. Ama kredi ihtiyacınız var. O halde kullandığınız bankanın şubesine uğramadan, internet şifrenizi kullanarak online giriş yapın. Yada cep şubesine girin. Ardından krediler bölümünden yada başvurular bölümünden ihtiyaç kredisine ulaşın ve başvurunuzu gerçekleştirin. Bu sayede benim bildiğim bir çok kişi gelir belgesiz şekilde kredi alabildiler. Tabi kimisi 10 bin kimisi 30 bin. Ayrıca onaylanan kredi için bankaya gitmenize de gerek kalmıyor. hemen hesabınıza yatıyor.


DENİZBANK HOŞGELDİN KREDİSİ KAMPANYASI

Denizbank’dan daha önce ihtiyaç kredisi almamış herkes bu krediye başvurularını yapabilirler. İnternet üzerinden başvuru imkanı var. bankaya gitmiyorsunuz. Onaylanması durumunda bankaya sadece nüfus cüzdanınız ile uğruyorsunuz. paranızı alıp çıkıyorsunuz. Kefil ve ek belge sunmuyorsunuz. Tabi durumunuz çok riskli ise banka dilerse ek belge isteye de bilir. Bu durumda söz konusu. Başvuru yapacaklar bu linki kullanabilirler; denizbank.com/bankacilik/bireysel-bankacilik/bireysel-krediler/web-kredi-basvuru.aspx?Ref=web&Refid=hosgeldin&query=fdc4a964-832d-47c4-a4fd-38226b4b5ad7

DENİZBANK NAKİT HAZIR KREDİSİ KAMPANYASI

Odeabank kredi skorunu baz alarak kredi veriyor. Düşük kredi notuna yüksek faiz ve yüksek kredi notuna ise düşük faiz veriliyor. Başvurunuzu online olarak gerçekleştirebilirsiniz. Onaylanması durumunda nüfus cüzdanınız ile kredi alabilirsiniz. 10 bin liraya kadar kredi alabiliyorsunuz. Tabi yine altını çizelim banka gerek duyarsa şu belgeyi getir yada bir kefil getir diyebilir. İhtiyaç duyacağınız link; odeabank.com.tr/tr-TR/bireysel/basvurular/Sayfalar/nakit-hazir-kredi-basvurusu.aspx


QNB FİNANSBANK ONLİNE KREDİSİ KAMPANYASI

Qnb finansbank’da gelir belgesine çok takılmadan kredi veriyor. Bu kredi kampanyasının adı online kredi. Başvurunuzda banka şubesine gitmiyorsunuz. İnternetten hemen 2 dakika da gerçekleştirebilirsiniz. Eğer müşteri iseniz işiniz çok daha kolay. Zira krediniz onaylandığında hemen paranız hesabınıza yatıyor. Hafta sonu dahi olsa paranıza kavuşabiliyorsunuz. Bende bir zamanlar gelirimi belgelendiremiyordum. Bu şekilde kredi verdiler.

QNB FİNANSBANK TELEFONDAN KREDİ KAMPANYASI

Qnb Finansbank müşterileri 0 850 222 0 900 numaralı hattan kredi talebinden bulunabilirler. Burada ne kimse gelir belgesi soruyor, nede çalışma belgesi. Genelde herkes adına bir kredi limiti tanımlamışlar. Bu limit çerçevesinde kredi alabiliyorsunuz. Kredi skoru faiz oranlarını da belirliyor. Aslında bu bankadan da anlaşılacağı üzere ilk başta dediğim mevzuya dayanıyor. Oda herkes kendi bankasından kredi alma şansı çok daha yüksek.

ING BANK MİNİ KREDİ

Ing bank ile 5.000 TL mini kredi alabilme şansınız var. üstelik gelir belgesi talep edilmiyor. Faiz oranı az biraz yüksek olsa da 5.000 TL’ye ihtiyacı olanlar rahatlıkla tercih edebilir ve düşünebilirler. Başvuru yapacak olanlar bu linki kullanabilirler; ingbank.com.tr/tr/sizin-icin/krediler/ihtiyac-kredisi-basvuru-formu 

GARANTİ BANKASI APPLE ÜRÜNLERİ İÇİN KREDİ

Garanti bankası anlaşmalı olduğu Troy, Gürgençler, Pupa ve Lydia Mağazalarından yapacağınız 15 bin liralık Apple ürünü alışverişlerinize kredi imkanı sağlıyor. Başvurunuzu mağazadan yada cep şubeden hızlıca yapabiliyorsunuz. Kredi sicilinizde sıkıntı yoksa hemen onay alıyorsunuz. Ayrıca gelir belgesi de talep edilmiyor.

YUKARIDAKİ BANKALARI DENEDİM AMA YİNE DE KREDİ ALAMADIM

Arkadaşlar yukarıda belirttiğimiz bankalar ilk önce bakmanız gereken bankalardır. Ama bunlar kesin kredi verecek diye bir kaide yok. Zira kredi noktasında son karar hakkı her zaman bankalara aittir. Bankaları denediniz ve kredi alamadınız. O halde yapacağınız iki hale daha var. Öncelikle eğer gösterebileceğiniz teminatınız var ise (Ev, Dükkan arsa gibi) kredi alabilirsiniz. Gayrimenkulün ekspertiz değerinin %50’si yani yarısı kadar kredi alabilirsiniz. Evinizin değeri 100 bin lira ise 50 bin lira alabilirsiniz.

Gelir belgeniz yok ama kredi istiyorsunuz. O halde son çare olarak Kefil göstermeniz gerekecek. geliri ve kredi notu iyi olan bir kefil sayesinde kredi alabilirsiniz. Yalnız eğer borçlarınızı zamanında ödemezseniz kefilinizin başı derde girecektir. Yada borç zamanında ödenmezse gayrimenkulünüzde elinizden çıkabilir. Dikkatli olmanızda fayda var.

Bankalardan Kredi Alamayanlar Kredi Alabileceğiniz Kurumlar Burada

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

shares