Giyim odası fikirleri

Kapalı gardıroplarla döşeli bir odada düzen her zaman olacaktır.

Giyim odaları büyük ev dekorasyonlarında karşımıza çıkan oda dekorlarından olsa da birçok kişi bu odaların gerekliliği artık normal ev dekorasyonlarında da hissedebilmektedir. Bu nedenle giyim odası deyip geçmeden önce size vereceğim tavsiyeler doğrultusunda bu oda görünümleri nasıl olmalıdır gerçeği ile baş başa kalmaya bakmalısınız. Kapalı gardırop sistemleri ile birçok kıyafete evinizde yer açabilir; iç giyim ürününden tutun klasik giyim ürünlerine kadar her kıyafete yer açacak genişlik, derinlik ve boyutu göz önüne alarak oda şeklinize göre bir dekorasyon gerçekleştirmeyi deneyebilirsiniz.

Oda genişliğine göre gardırobunuz açık tasarımda da olabilir.

İyi aydınlatılan bir oda dekoru her ihtiyaç durumunda imdadınıza koşabilecektir. Aydınlatma sistem bakımından ürünlerin yerleşimi ve farklılığı ile her giyim unsuruna farklı bir yer açarak açık gardırop sistemi ile ihtiyaç gideriminde başarılı bir yeri olacak olan üstteki tarz dekorasyon sizlerin acil durumlarda bile hızlı hazırlanmanıza rehber olabilecektir. Bir yere gitmeden önce klasik giyim ürünleri ya da spor tarz giyim tercihinize göre ilgili gardırobun önüne geçip askıdan bir kıyafet seçmeniz yeterli olacaktır. Ayakkabı, çanta, klasik tarzlar, spor giyimler gibi her giyim eşyanızın farklı bir bölümde yer alışı size hazırlanmak için pratiklik sunacak unsurlardan olacaktır.

Çekmeceler ve farklı depolama kutuları ile giyimde aksesuar zenginliğini de giyim odanızda bulabilirsiniz.

Aksesuar giyimde olmazsa olmaz seçimlerdendir. Birçok şık giyinen bayan için bunları nerede saklamalıyım ile gerçekleşen sızlanmaların son bulabileceği giyim odanızda üstteki gibi saklama kutularına yer açmanız akıllıca seçimlerinizden olacaktır. Giyinirken arayacağınıza saklama kutusunu açtığınızda karşınızda bulabileceğiniz bu aksesuarlar sizlerin hazırlanmalarınız anında hem toplu bir şekilde bir yerde duruşları hem de giyim odasında acil durum yardımcıları olarak gardırobunuzda yer alışları ile sizlerin ihtiyaçlarınızı kısa zamanda karşılayabilecektir. Odalarınızda düzenlilik ilkesi yanında kıyafet boylarını da önemseyen gardırop ölçülerini göz önüne alarak dilerseniz marangoz desteği ile de giyim odasına göre gardırop dizaynını sizlerin belirleyeceği tasarımda odanıza ekleyebilirsiniz. Giyim odasında olsun deyip de benim değinmediklerim varsa fikir danışmak için bana yorumda bulunanbilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir