Halka küpeler yeniden zirveyi zorluyor

Konuyu Paylaş

halka küpe modelleri
halka küpe modelleri

Takı ve aksesuar modası‘da kıyafet,ayakkabı,çanta,saç ve makyajda olduğu gibi hızlıca değişiyor.. Uzun süredir hakimiyetini kaybeden büyük halka küpeler yeniden tırmanışa geçti sevgili melekler mekanı takipçileri..

Kocaman halka küpeler 2016 ilkbahar ve yaz’ının olmazsa olmaz aksesuarı olma yolunda yeşil ışık yaktı.Sebebine gelince herşeyin daha rahat ve kolayına kaçtığımız son dönemlerde,halka küpeler aksesuar kategorisinde tek başına her stil kıyafet ile kullanılacak aksesuarlardan.Spor kıyafetlerinizle,ofis ortamında,abiye bir gece elbisesinin üzerinde kulağınızdan gün boyu çıkarmadan halka küpelerinizi kullanabilirsiniz.Sokak modası’nda ,ünlü tasarımcıların koleksiyonlarını tanıttığı büyük çaplı defilelerde,blogger’ların stil önerilerinde ,ünlülerin kapak fotoğraflarında halka küpeleri görüyoruz. Halka küpe modellerini yıllar önce beyaz perdenin taçsız kraliçesi güzeller güzeli sultanımız Türkan Şoray‘da görmüştük. Birçok sinema filmin de halka küpeyi tercih eden Türkan Şoray, özellikle çingene rollerin de kulağından eksik etmediği halkalı küpeleri ile hafızalar da yer edinmişti. Sitemizin forum bölümünde daha önce kolye küpe yüzük modelleri konusunu açmıştık inceleyebilirsiniz.

türkan şorayın halka küpeleri
türkan şorayın halka küpeleri

Halka küpelerin en büyük avantajı sert mizaçlı yüz hatlarını yumuşatıyor olması ve yüzü tamamlaması.. En büyük boyları biraz abartı olduğundan orta boylarının ideal olduğu kanısındayım.


Geçtiğimiz yıllara oranla halka küpeler bu yıl,tek halka şeklinde değil çift halka şeklinde daha fazla kullanılıyor.Kırmızı halı üzerinde yürüyen bakarken büyülendiğimiz yıldızlar bile halka küpe kullanmayı tercih ettiler.İlkbahar mevsimine girmeden birkaç tane halka küpe edinmenizi tavsiye ederim. Halka küpelerin imitasyonu olduğu gibi gümüş ve altından yapılan modelleri de olmakta..

Günümüz de artık şunu iyice öğrendik ki hiçbir eşya, giyim, aksesuar gibi tasarımlara demode oldu gözü ile bakmamak gerekiyor. Eskiye olan nostalji özleminden doğan özlem ile tekrar gündeme gelen zamanın da moda olan birçok tasarımdan biri olan halka küpeler artık bayanların takı dolabı ve çekmecelerinin gözdesi olarak yer alıyor. Henüz şimdiye kadar bir halka küpe alıp takmadıysanız bir an önce edinmeye bakın. Yaz ayların da daha çok göreceğimiz halka küpe modellerini hem günlük hem de özel günler de her türlü kıyafetleriniz ile tercih edebilirsiniz.

Malum önümüz yaz ayları ve birçok çift nişan ve düğün hazırlıkları yapıyorlar. Modası geçmeyen akımlardan biri olan altın modellerinde de şu sıralar gözde olan halkalı küpe modellerini düğün yada nişan takınız olarak tercih edebilirsiniz. Altın halkalı küpe modelleri ile ilgili görselleri buradan inceleyerek fikir edinebilirsiniz.

halkalı küpe
halkalı küpe

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir