H&M İlkbahar – Yaz Stüdyo 2016

Konuyu Paylaş

h@m ilkbahar yaz
h@m ilkbahar yaz

İsveç’in dev markası H&M 2016 ilkbahar yaz koleksiyonunu tanıttı.Vanessa Axente’nin modellik yaptığı H&M koleksiyon çekimlerinde daha çok bohem havayı soluyacaksınız.

Spor tarzın yoğunlukla hakim olduğu H&M ilkbahar yaz koleksiyonu’nda plaj kıyafetleri,bikiniler,desenli tuniklere kadar her parçayı görebilirsiniz.Renkler genellikle yaz aylarını üzerinde taşıyan güneşin soldurduğu sarı,turuncu,kırık beyaz,kahverengi ve militar yeşil’den oluşuyor.

Kadının feminenliğiyle,asi ruhunu yansıtan özgür ruhlu H&M yeni sezon koleksiyonu beysbol şapkaları ,platform sandaletler ve sırt çantalarıyla tamamlanmış.


hm ilkbahar yaz koleksiyon
hm ilkbahar yaz koleksiyon

Genel olarak enine çizgilerin kullanıldığı H&M ilkbahar yaz koleksiyonu’nda ipek şallar ve sörf sandaletlerinide göreceksiniz. 2016 ilkbahar yaz sezonu hm yeni koleksiyonu ile oldukça renkli ve rahat geçecek. Tasarımların da bayanların şıklığı ve rahatlığı bir arada düşünülerek farklı çizgilere imza atmaya devam eden hm ile 2016 ilkbahar yaz koleksiyonu sizleri mağazaların da ve kendi web sitesin de online satış ürünleri ile bekliyor.

Koleksiyon ilkbahar ve yaz aylarını renklerinden tutun da ,modellerine kadar herşeyiyle en ince noktasına kadar düşünülmüş.

2016 yılının bahar ve yaz aylarında trendlerde zirve yapacağını uzun süredir söylediğimiz çiçek desenli elbise ve ayakkabıları H&M ilkbahar ve yaz koleksiyonu’nda da bulacaksınız.

HM ilkbahar yaz koleksiyonu
HM ilkbahar yaz koleksiyonu

Özellikle H&M elbiselerini şık çiçek desenli şallar ile kombinleyerek cool bir hava yaratabilirsiniz. Koleksiyonun her parçası bakıldığında tek başına bile oldukça cool ,doğru kombinlerle ,fazlasıyla tarz olduğunuz bir yaz geçirmeniz kaçınılmaz.

 

H&M Ürünlerini kendi web sitesin de incelemek ve beğendiğiniz ürünleri satın almak için tıklayabilirsiniz

Sokak Modası’nda Yeni Trend : Cropped (Kısa Ceket )

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir