İç mekanlarınıza yeni dokunuşlarda bulunabilirsiniz

Konuyu Paylaş

İç mekanlarınıza yeni dokunuşlarda bulunabilirsiniz
Soft renkler açık renk severlerin iç mekanlarını ferahlatabilir.

Softluk hissi ile dolu bir odada geçirilen zamanın keyfi paha biçilemez. Sizler için her ne kadar imkansız gibi gözükse de renklerin dokunuşu ile harikalar elde edebiliriz. Odalarımızı estetik konuma sokarken renk etkilerini asla göz ardı etmemeliyiz. Üst resimde tercihiniz olan beyaz rengin odadaki yeri ile hayatınızda başkalıklar yakalama şansınız olabilecektir. Yaşam standartlarınızdaki değişimde açık renklerin yoğunluğu sayesinde odayı daha geniş ve ferah bir konuma sokabilmeniz mümkün olabilecektir. Oda görünümlerinizde harika bir iz bırakan üstteki tarz bir görünüm için duvarlarınızda bu rengi tercih etme ile kolları sıvayabilirsiniz. Hayal ettiğiniz etki böylelikle kendiliğinden elde edilebilecektir.

İç mekanlarınıza yeni dokunuşlarda bulunabilirsiniz
Yeşile bu sene evinizde yer vermeyi ihmal etmeyin.

Yeşil renk doğa severlerin tercihi olabilen renklerdendir. Yeşil ile odalarında canlılık yakalayanlar 2017 sezonunda daha fazla olacak. Bu senenin trend renginin bu olması biraz da tercih sebebi oluyor yeşile revancın. Üstte gördüğünüz gibi farklı noktalarda yeşil ile oda görünümlerine dokunuşlarda bulunulmuştur. Çok boğucu olmayan yeşil duvar rengi ile beyaz oturma grubunun yer aldığı görünüm benim favorim. Odalarda farklı iz bırakan yeşili kullanırken böylesine kalıcı değişikliklerin oluştuğundan emin olmalıyız. Siz de duvarlarınıza bu tonlarda değişimlerde bulunarak odanıza bahçe havasını estirme fırsatını yakalayabilirsiniz. Dekorasyonlarınızda yeşile yer vermek adına g,hazır mısınız?İç mekanlarınıza yeni dokunuşlarda bulunabilirsiniz
Mavi ile yeşilin birleşimi ebruli tonları beğeneceksiniz.

Her sezon bize yaz havasını hissettiren mavi tonlarına evimizde yer veririz. Özellikle de yaz dönemlerinde. Yazlık ev dekorasyonlarında kaliteli dokunuşlarda bulunabilmek adına üstteki gibi bir duvar rengi bazı odalarda tercih edebileceğiniz renk olabilir. Sadece bu rengi tercih etmek belki size koyu ton olduğundan huzursuzluk verebilir; ama seviyorsanız neden olmasın. Yazın daha sık kullandığınız oda ve evlerde bu seçim ile kendinize huzur dolu ortamlar oluşturabilirsiniz. Kimileri okuma köşeleri ya da yatak odaları gibi dinlenme mekanlarda buna yakın renk seçimleri ile olumlu enerji hissedebilme imkanı yakalayabilmektedirler. Fazla düşünmeden bu ve tonları ile oda görünümlerinize yeni bir hareketlilik katmaya var mısınız?


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

shares