İlkbahar ve yaz aylarında trend olacak ayakkabı modelleri

Konuyu Paylaş

Kate Spade Ayakkabı
Kate Spade Ayakkabı

Her mevsim çeşitlilik gösteren ayakkabı modelleri kadınların en çok ilgisini çeken ürünlerin başında geliyor.Merakla modayı takip eden biz kadınlar ,şimdiden bahar ve yaz trendlerini kafamızda belirginleştirmeye başladık.

2016 yılının ilkbahar ve yaz ayları ayakkabı konusunda oldukça renkli geçeceğe benziyor.Ponponlu,ipli,bilekten bağlı,dizüstü ,tüylü aklınıza gelen her model mevcut.Kış başından bahar aylarıyla beraber çiçek desenli ayakkabı modasının başlayacağı bilgisinide vermiştik.Elbiseleriniz,etekleriniz,pantalon ve şortlarınızla birbirinden renkli ve uçsuz modele ve desene sahip ayakkabı modelleri sizlere enerji verecektir.

Ayakkabılarda bu yıl kelebekler,fiyonklar,papyonlar ve özelliklede tüyler göreceksiniz.Sevgili takipçilerimiz bu yazın modasında ,creeper platform dediğimiz ,kenarları süslü alttan düz boydan topuklu ,kısaca grek modeli sandalet karışımı platformlu ayakkabılar çok revaçta olacak.


Sneakers modellerinide unutmayınız,rahatlığın diğer adı olarak görülen sneakers spor ayakkabılar ,bahar ve yaz aylarının olmazsa olmazları arasında saymaya bile lüzum görmedim.Babet severler alışveriş yaparken sivri burun babetleri tercih etsinler artık yuvarlak uçlu babetler out,sivri burunlu babetler in..

Yaz aylarında herkesin ayağında gördüğümüz sandaletler ise bu yıl hareketlenerek,zincirli,zımbalı modelleriyle ön plana çıkacak. Ben sizler için bir kaç tane harika olduğunu düşündüğüm modeli ekliyorum. Bu modellerin bazıları tarzımı tam yansıtmasada özellikle en sondaki sarı ve dantelli gibi olan işlemeli ayakkabının çok hoşuma gittiğini söylemeliyim. Şu anda fiyat bilgisi ya da satan yer ile ilgili bilgi veremiyorum.

Ben illa alacağım bana bilgi ver diyenler, bana değerli yorumları ile sorular yöneltirler ise bilgiler sunabilirim sizlere. Ayakkabıların markalarınıda altlarına yazıyorum isteyenler bu markalara bakabilirler.

Gucci ayakkabı modeli
Gucci ayakkabı modeli
Kate Spade Ayakkabı
Kate Spade Ayakkabı
Marissa ayakkabı modeli
Marissa ayakkabı modeli
Rochas ayakkabı modeli
Rochas ayakkabı modeli

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir