İlkbahar ve yaz aylarında trend olacak ayakkabı modelleri

yazlık ayakkabı modelleri
yazlık ayakkabı modelleri

Her mevsim çeşitlilik gösteren ayakkabı modelleri kadınların en çok ilgisini çeken ürünlerin başında geliyor.Merakla modayı takip eden biz kadınlar ,şimdiden bahar ve yaz trendlerini kafamızda belirginleştirmeye başladık. Biz bayanların ayakkabı tutkunluğunu bilmeyen yoktur. Ayakkabılığın büyük kısmını laf aramız da bizim ayakkabılar oluşturuyor. Her bayanın mevsimine göre farklı renk ve model ayakkabıları günlük ve özel günler için bayanları hazırlıyor. Her bayanın ne kadar çok ayakkabısı olursa olsun yine de yeni bir ayakkabı modelini gördüğün de ve özellikle bu gördüğü ayakkabı modelini beğendiyse ona sahip olmak ister. Ayakkabı tutkunları için 2016 ilkbahar ve yaz ayları oldukça renkli geçecek. Zaten bu yılın ilkbahar yaz renkleri modası pastel renklerden oluşuyor. Ayakkabılarda buna tam uyacaktır.

İlk göze çarpan detayların başın da ayakkabı modelleri üzerin de yer alan zımbalı ve metal detaylar geliyor. Abiye ayakkabı modellerin de öne çıkan renklerin başın da ise dore renkli altın sarısı ayakkabılar geliyor. Yazlık etek kombinleri konusunda sizlere eteklerden bahsetmiştim şimdi bu ayakkabılar her ne kadar çok fazla mağazalar da yerini almaya başlamasa da ilkbahar sezonuna uygun ayakkabı modelle ise markaların ilgili reyonların da sizleri bekliyor. Çok yakın da artık çizme, bot ve kışlık ayakkabıları kaldırarak sezonuna uygun modeller giyilmeye başlanacak. Siz de modanın gerisin de kalmamak için şimdiden ayakkabı trendleri hakkın da bizleri takip etmeye devam edebilirsiniz.

ilkbahar yaz ayakkabı modelleri

2016 yılının ilkbahar ve yaz ayları ayakkabı konusunda oldukça renkli geçeceğe benziyor.Ponponlu,ipli,bilekten bağlı,dizüstü ,tüylü aklınıza gelen her model mevcut.Kış başından bahar aylarıyla beraber çiçek desenli ayakkabı modasının başlayacağı bilgisinide vermiştik. Elbiseleriniz,etekleriniz,pantalon ve şortlarınızla birbirinden renkli ve uçsuz modele ve desene sahip ayakkabı modelleri sizlere enerji verecektir.

Ayakkabılarda bu yıl kelebekler,fiyonklar,papyonlar ve özelliklede tüyler göreceksiniz.Sevgili takipçilerimiz bu yazın modasında ,creeper platform dediğimiz ,kenarları süslü alttan düz boydan topuklu ,kısaca grek modeli sandalet karışımı platformlu ayakkabılar çok revaçta olacak.Sneakers modellerinide unutmayınız,rahatlığın diğer adı olarak görülen sneakers spor ayakkabılar ,bahar ve yaz aylarının olmazsa olmazları arasında saymaya bile lüzum görmedim.Babet severler alışveriş yaparken sivri burun babetleri tercih etsinler artık yuvarlak uçlu babetler out,sivri burunlu babetler in..

Yaz aylarında herkesin ayağında gördüğümüz sandaletler ise bu yıl hareketlenerek,zincirli,zımbalı modelleriyle ön plana çıkacak.

trend ayakkabı modelleri
trend ince topuklu ayakkabı modellerine örnek resim

2016 MEZUNİYET KIYAFETLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir