İrem Dericinin Hastalığı Ne? Son Dakika Buradan Öğrenin

Konuyu Paylaş

İrem Dericinin Hastalığı– Son durumunu merak ediyorsanız doğru yerdesiniz. İrem Derici bildiğiniz gibi hem fiziği ile hem sesi ile etkileyici bir şarkıcı ben de oldukça şarkılarını severim yani. Ama son günlerde rahatsızlanıp hastaneye kaldırılması ile haberler de arka arkaya geldi. Peki İrem Derici neden hastaneye kaldırıldı? Rahatsızlığı neydi? Şuan ki son durumu nedir hepsi hakkında sizlere bilgi vereceğiz. İrem derici enfeksiyon yüksek ateş ile hastaneye yatış yaparken sonrasında tedavinin yetersiz kalması üzerine de yoğun bakıma alınmış.İrem Dericinin vücudunda sıvı kaybı olduğu bununla birlikte solunum sıkıntısı çektiği için yoğun bakıma alınmış. Yaklaşık bir hafta önce hem bağırsak hem de idrar yolu enfeksiyonu ile hastaneye gelen İrem Derici oldukça ciddi anlamda sıvısız kaldığı söylendi. İrem Dericinin Anoreksiya hastalığına tutulduğu konusunda da duyumlar aldık özellikle son zamanlarda da aç kalacak derecede zayıflamaya giren İrem Derici anladığımız kadarıyla hem gıdasız hem de vücudu sıvısız bırakmış. Hatta bir yerde okumuştum hem sağlıksız beslendiği zayıflamak için hiç bir şey yemediği üstelik günde bir iki bira içerek kendini daha kötü hale getirmek için anlaşılan çabalamış.


Anoreksiya hastalığı da az yemek yeme ya da hiç yemek yememe ile oluşan bir hastalık. İrem Derici hastalığı nedeniyle de birçok konserini iptal ederken zayıflamak için arpa suyu diyetini de yaptığı doğrulandı. Zayıflama aşırı zayıflama hastalığı olan anaroksiyanın psikolojik olarak insanı etkilediği hatta ölüme kadar götürebildiği de bir gerçek. Hayatımızda alacağımız bazı kararlar için özellikle de sağlıkla ilgili ise mutlaka uzman kontrolünde yapılmasında fayda var bu tür diyetlerin. İşte sizler için diyet örnekleri paylaşıyoruz ama mutlaka yine uzman yardımı alınmasında da fayda olduğunu söylüyorum. Çünkü bir diyet herkese iyi gelecek zayıflatacak diye bir kural yok.

İrem derici son durumu hakkında ise doktoru açıklamada bulundu gerçi doktoru anoreksiya hastalığı değil dedi ama yine de olabileceği söz konusu. Solunum sıkıntısı çeken enfeksiyonu olan İrem Derici biraz daha iyi durumda ve doktoru bizimle konuşabiliyor gazete okuyabiliyor diye açıklamada bulundu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

shares