İşlemeli Prenses Gelinlik Modellerine Hayran Kalacaksınız

Konuyu Paylaş

İşlemeli Prenses Gelinlik Modelleri– Genç kızların belki de en özel anlarından biridir düğünleri. Buna kim hayır diyebilir ki? O gün her şeyin özel olması yıllar geçtiğinde bile unutulmayacak masal gibi bir düğünü kim hayal etmemiştir ki? İşte gelinlik de bu özel anları taçlandıran harika masalsı bir kıyafet. Genç kızların belki de düğün denince akla ilk gelenlerinden biri. Gelinliğim şöyle olsun böyle olsun duvağı olsun işlemeli olsun dantelli ya da sade olsun başımda tacımla da çok hoş bir kombinasyon oluştururum gibi gibi daha neler neler.. Gelinlik deryası içinde de prenses modeller bir klasiktir ve en çokta tercih edilenlerdendir aslında. Aşağıda zarif ve işlemeli gelinliklerden biri gibi siz de o özel gününüzü ışıklandırabilirsiniz.

 Masalımsı bir düğün için daha çok prenses gelinlik modelleri tercih edilir ve yeni modern zamanda bir de işlemeli taşlarla ya da dantellerle süslemeli olduğunu hayal ederseniz nasıl bir şey çıkar karşınıza acaba? Tabii hayal etmeyin ben size bu yazımızda hayalleri gerçeğe dönüştürürken işlemeli prenses gelinlik modellerinin en güzellerini sunacağım. İşlemeli taşlı parlak kabarık etekli gelinlikler sanıyorum 2017 modellerinin gözdesi olacak. İşlemeli gelinlikler zaten başlı başına çok ilgi göre dikkat çeken ışıl ışıl bir görünüm sunan modellerden. Prenses gelinlik modellerin çoğu straplez şeklinde tasarlanmış. Modellerde daha çok belden yukarı kısımda işlemelerin yoğunluğunu görebilirsiniz. Aşağıdaki modelde straplez dantel işlemeli duvağı ile tamamlanmış harika bir model. Rengini de yanılmıyorsam kırık beyaz şeklinde yorumlayabilirim.


Hemen aşağıdaki şık prenses gelinlikte de yine straplez bir model görüyorsunuz. Modelin belden yukarı kısmında büstiyer şekli göğüs kısmında şık işlemelerini görüyorsunuz. Yine bel kısmında aynı ışıltıda taşlı süslemeler ve tül kabarık eteği yine eteğinin uçlarındaki işlemeleri ile dikkat çeken bir model. Bu tür modelde takılarınızda gelinliğin üzerindeki taşlı işlemelerle kombine edilebilir. Ya da saçta yine taç kullanılacaksa taşlı bir taç ile uyum yakalanabilir.

Aşağıda yer alan ışıl ışıl gözlerinizi alamayacağınız bu prenses gelinlikte de belden yukarı kısımda taş işlemelerin güzelliği görülmeye değer. Gelinliğin sadece bel üstü işlemesi ile olağanüstü bir ihtişam görünüm oluşturduğunu da söyleyebiliriz. Etek kısmı uzun olan gelinliklerde arka kısıma daha fazla süsleme katılabilir. Bele bir fiyonk gibi ya da sırt dekolte kısmına işlemelerle şık bir gelinlik düşünülebilir. 2017 gelinlik modellerinde öne çıkan trendleri bu yazımızdan inceleyebileceğinizi söylemek isterim.

 

One Reply to “İşlemeli Prenses Gelinlik Modellerine Hayran Kalacaksınız”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

shares