Justin Alexander Gelinlik Modelleri 2016

Konuyu Paylaş

son trend gelinlik modelleri
son trend gelinlik modelleri

Dünyanın en favori gelinlik markalarından biri olan Justin Alexander, 2016 yılı tasarladığı muazzam gelinlik modellerini moda severlere tanıttı.
2016 koleksiyonu’nda önü kısa arkası uzun gelinlik modelleri dikkati çekti.Dantel işlemeli strablez gelinlik modellerine oldukça ağırlık veren Justin Alexander tanıtımda herkesi kendine hayran bıraktı dersek yeridir.
Tüm gelinliklerini çok özel ve zengin kumaşlardan tasarlayan ünlü modacı,tasarım harikası gelinliklerinin hakkını sonuna dek veriyor.
Romantik çizgilerini her dikişinde hissedeceğiniz bu muazzam gelinlik modelleri ile hayallerinizde ki gibi bir gelinlik modelini giyerek unutamıyacağınız bir konsept için de olacaksınız. Bir genç kız için düğünün de giyeceği gelinlik modeli büyük önem taşır. Kusursuz bir gelin olmak adına bazen uzun süre içine en çok sinen gelinlik modeli için ince eleyerek sık dokur. Bu son derece doğal bir arzudur. Her gelin adayı kendine en çok yakışan ve içine sinen bir gelinlik modelini giymek ister. Hatta bazıları için küçüklükten itibaren düğünün de giyeceği gelinlik modelinin tarifi bile hazırdır. Kimi bir prenses gibi olmak için kabarık gelinlik modelleri giymenin arzusunu duyar. Kimi straplez gelinlik modeli giymek ister. Ayrıca kır düğünü düşünüyorsanız kır gelinleri için çiçekli gelin başı modellerini incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

dar kesim gelinlik modelleri
dar kesim gelinlik modelleri

Her gelinlik modeli gelin adaylarının vücut yapısına, yaşam tarzına ve düğünün yapılacağı mekanın konseptine göre farklılıklar gösterebilir. Gelinlik modeliniz de illaki bir ünlü gelinlik markası arıyorsanız o zaman Justin Alexsander 2016 gelinlik modellerini görmeden son kararı vermemenizi öneririm. Asil bir şıklık sergileyen yeni koleksiyon da dar kesim gelinlik modelleri oldukça dikkat çekici tasarımlardan oluşuyor.justin alexsander gelinlik modelleri
justin alexsander gelinlik modelleri

Justin Alexsander gelinlik modelleri kaliteli kumaş dokuları ve elde işlenen tasarımları ile her gelin adayına kendini çok özel hissettirecek. Koleksiyon da gelinlik modellerinin trend detayı dantelli gelinliklerin yanısıra kendinizi adeta bir deniz kızı gibi hissedeceğiniz çok özel gelinlikler bulunuyor.

En Yeni Gelin Makyajı Trendleri İçin Tıklayınız

 


Straplez Yeni Gelinlik Modelleri İçin Tıklayınız

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir