Kapılarda renk değişimiyle gelen dekor değişiklikleri

Ahşap kapılarınızda açık ya da koyu renk değişimi yaparak yeni görünümler elde edebilirsiniz.
Ahşap kapılarınızda açık ya da koyu renk değişimi yaparak yeni görünümler elde edebilirsiniz.

Ahşap kapı rengi nasıl değiştirilir sorusuna yanıt vereceğim yazımdan merhabalar diyerek konuya giriş yapmak istiyorum. Ahşap kapı renkleri seçim zamanımızda hoşumuza gidebilir; ama zaman içinde gerek mobilya değişimlerimiz gerekse değişen zevklerimiz ile değiştirme ihtiyacı hissettiğimiz renkler olabilir. Ahşap kapılarımızda farklı renklerden faydalanarak ahenkli bir dekor ortamı oluşturmak elimizde. Çeşitli kapı modelleri örnekleri ile karşınıza çıkarken modern ya da klasik oda dekoru oluştururklen zevkinize uygun tasarımları sunmaya çalıştım. Aynaların yer aldığı biraz daha ferah bir görünüm sunan üstteki camlı modeller iş yeri ve iç mekanlarda sıklıkla karşımıza çıkan modeller arasındadır.

Ahşap kapılarınızda renk değişimi yaparak harika görünümler elde edebilirsiniz
Ahşap kapılarınızda renk değişimi yaparak harika görünümler elde edebilirsiniz

Ahşap kapı modelleri 2017 tasarımlarına öneriler olarak bulduğum alternatifleri eklediğim üst yazıda farklı renklerdeki kapı tasarımları ile ilgili fikir sahibi olabilmeniz birincil amaçlarım arasında oldu. Değişik renklerde ahşap kapılar evimde nasıl durur ya da nasıl bir renkli kapı zevkime hitap eder sorunuzda bu renkli model görselleri yardımınıza koşabilecektir. Dileyen aldığı ahşap tondaki kapı tasarımını bir süre sonra farklı renge boyama tercihinde bulunarak odalarını renklendirebilir. Kapı rengi değişimi öyle sandığınız gibi zor bir durum değildir. Ahşap üstüne boya yapacağınız rengi seçerek açık ya da koyu renk seçiminze göre uygulamanızı rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Renk tercihinize göre ahşap kapı renginizi değiştirebilirsiniz.
Renk tercihinize göre ahşap kapı renginizi değiştirebilirsiniz.

Mesela üst resimdeki gibi bir ton açık ton kapı üstüne kullanmanız durumunda oldukça kolay uygulayabileceğiniz bir uygulama olacaktır. Hem boya az gider hem de açık rengi koyultan bir seçenek olan yeşilin görünüm şıklığı ile oda dekorunuzda iyi bir yer edinmesi kısa zamanda tamamlanabilir. Odalarınızdaki kapınız koyu ise açık tonu hissettirebilmek için üst üste fazlasıyla boya yapma durumunuz oluşabilecektir. Koyu rengi açarken tam rengi bulana kadar 7 belki 8 kat renk geçimi gerçekleştirebilme ihtimaliniz de olabilir. Oda dekorlarınızda en yeni görünümleri elde ederken bu seneki tercihiniz kapı renk değişimi ise yazımdaki fikirler ve daha fazlası için yorum bırakarak benimle iletişime geçebilirsiniz. Keyifli renk seçimleri ile kalın:D

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir