Kelebek Mobilya ile genç odalarınızı yenilemeye hazır mısınız?

Konuyu Paylaş

Her iki cins için genç odası takımı modeli tercihinizde mixage genç odası takımı tercihinde bulunabilirsiniz.
Her iki cins için genç odası takımı modeli tercihinizde mixage genç odası takımı tercihinde bulunabilirsiniz.

Genç odası dekorasyonunda farkı hissettirecek bir genç odası takımı model tercihinde bulunmak mı istiyorsunuz? Kelebek Mobilya kalitesini odalarınızda hissetmek istiyorsanız kızınız ve oğlunuz için ortak bir genç odası takımı tercihinizde en güzel modeller arasında kendini gösteren mixage genç odası takımı model tercihinde bulunarak dekoratifliği daha yakından hissedebilirsiniz. Dinamik görünüme sahip bu genç odası takımı tercihinde bulunurken her sene değişen ihtiyaçlara göre değişen fonksiyonel özellikleri içinde barındıran takım konsepti ile karşı karşıya kalabileceğinizden emin olabilirsiniz. Rahatlığı ve ergonomikliği elinden bırakmayan bir tasarım zenginliğine sahip bu modeli yakından görme tercihiniz ile genç delikanlı oğlunuzu ya da kızınızı şımartacak özelliklerin takımda olduğunu kısa zamanda fark edebileceksiniz.

İkorro genç odası takımı ile kızınıza harika bir dekorasyon yaratacağınız ortamları sunabilirsiniz.
İkorro genç odası takımı ile kızınıza harika bir dekorasyon yaratacağınız ortamları sunabilirsiniz.

Genç kız odalarında farklı depolama alanlarına sahip bir takım ile tanışmak istiyor ve pembe rengin ahengini sonuna kadar hissetmek istiyorsanız Kelebek Mobilya ikorro genç odası takımı model tercihinde bulunabilirsiniz. Pembe ve beyazım muhteşem uyumunun yer aldığı bu genç odası takımında yer alan tekerlekli kesonlar ve sandıklı yatak baza özelliğine bayılacak; duvar dekorasyon farklılığını hissettirecek modern raf modelleri ile kitaplık ihtiyacınızda tam anlamı ile çözüm bulabileceksiniz. Trend renkleri içinde barındıran bu takım için 3901 TL gibi bir bütçe ayırmanız yeterli olabilecektir.Kelebek Mobilya lidor genç odası ile yeni sezonda şık bir dekoratiflik yakalayabilirsiniz.
Kelebek Mobilya lidor genç odası ile yeni sezonda şık bir dekoratiflik yakalayabilirsiniz.

Sade bir şıklık ile genç odası dekore etmek mi istiyorsunuz? O zaman sizlerin karizmatik bir seçim olarak tercih edebileceği lidor genç odası takımı sizlerin hayır diyemediği gibi genç oğlunuzun da bayılacağı bir takım olarak karşınıza çıkabilecektir. Masif kulp tasarımı ve farklı yatak başlığı tasarımı ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmış olan bu genç odası takımı sürgülü dolap tasarımı ve fonksiyonel özellikleri bünyesinde toplamayı başarmış bir takımdır. İşlevsel bir ürün için verebileceğiniz 3.319 TL lik bir ekonomik bütçe size çok gelmese gerek. Yorumlarınız ile yazım ile ilgili merak ettiklerinizi birkaç cümle ile bana aktarabilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir