Kilolu Kadınlar Nasıl Giyinmeli Öneriler Bizden Denemesi Sizden

Konuyu Paylaş

Kilolu Kadınlar Nasıl Giyinmeli– Bazen hayat bizi hiç beklemediğimiz yerlere götürebilir. Özellikle 30 lu yaşlardan sonra kilo kontrol altına alınmazsa hızla kilo almamak elden değil. Tabii kilolu olmak belki yaşamın içinde zorlu tarafları olabiliyor ama bazıları bununla yaşamasını da öğreniyorlar. Peki kilolu kadınlar nasıl giyinmeli. İnce püf noktaları ile daha ince zarif en azından fazla kiloları göstermemek için ne gibi hileler yapılabilir.

Kilolu Kadınlar Nasıl Giyinmeli Öneriler Bizden Denemesi SizdenEn bilindik uygulama ile başlamak istiyorum. Tabii ki koyu renkli kıyafetler olduğunuzdan daha ince gösterip fazla kiloları gizleyen en güzel silahtır diyebilirim. Yine bir taktik daha eğer çok sıkan dar gelen kıyafetlerin sizi daha ince göstereceği yanlışındaysanız bundan hemen vazgeçin zira bu en yanlış bilinenlerden. Özellikle daha bol kıyafetler tercih etmeniz kilolarınızı gizleyecektir. Şimdi cepte koyu renk kıyafetler ve daha bol kesim kıyafetler var. Sırada bir diğer taktik arkadaşlar.

Kilolu Kadınlar Nasıl Giyinmeli Öneriler Bizden Denemesi Sizden


Fazla kilolu güzel hanım arkadaşlarım özellikle dar jeanlerden uzak durun. Vücudunuzu saran kotlar görüntü açısından hem tuhaf bir görünüm sergiliyor hem de herkesin gözlerini hemen başka bölgelere çekebiliyor. Kot giymeyi seviyorsanız daha bol kesim olan modelleri tercih etmek ya da üzerinize tunik tarzı kıyafetler giymek daha iyi bir görünüm sergileyecektir. Ne yazık ki biz bayanlar kilo almaya basen ve bel bölgesinden alıyoruz. Bu bölgeleri özellikle gizlemelisiniz. Bu da özellikle pantolon giymeyi seviyorsanız özellikle kot seçimi için de dediğim gibi tunikleri, yelek ya da uzun hırkalarla basen bölgesini geniş çaplı kapatacak kıyafetler hoş olacaktır.

Kilolu Kadınlar Nasıl Giyinmeli Öneriler Bizden Denemesi Sizden

Çizgili kıyafetler tercih edilecekse çizgilerin kalın olmamasına dikkat edilmeli. Çizgiler hem ince hem boyuna olursa hem daha ince hem daha uzun boylu görünürsünüz. Çünkü enine çizgiler aynı zamanda olduğunuzdan kısa gösterir sizi. Ayakkabı konusuna da el atalım biraz. Ayakkabı olarak çok kilolu olan kadınlar için çok yüksek platform topuklar hem sakıncalı hem de şık durmayabilir. Babetler ise yine tercih etmemeniz gereken ayakkabılardandır. Ayaklar da tombişse babetler toplu durmak yerine yayılacak ve hoş görünüm olmayacaktır. Bunun yerine uygun yollu dolgu topuklarla daha rahat edebilirsiniz. Bu arada büyük göğüslü kadınların nasıl giyinmesi gerektiği konusuna buradan göz atabilirsiniz.

Kilolu Kadınlar Nasıl Giyinmeli Öneriler Bizden Denemesi Sizden

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

shares