Kına Gecesi İçin Bindallı Modellerini Düşündünüz mü?

Konuyu Paylaş

Kına Gecesi İçin Bindallı Modelleri– Kına gecesi genç kızlara evliliğe adım atarken yapılan geleneksel kına yakma, gelin ağlatma gibi yapılan bir adettir. Kına gecesinde de evlenecek kızlar özel bir kıyafet ararlar. Düğün öncesi artık genç kızın baba evinden çıkmadan önceki son veda gecesi de diyebiliriz aslında. Kına yakılır ve evden gelinliği ile çıkacak genç kıza kına yakılır evinde son veda töreni yapılır. Tabii bu olayı çok dramatikleştirmeden eğlenip oynayıp baba evinden eğlenerek çıkan da var. Ama adet yerini bulsun ya ağlamadan da olmaz hani. Kınayı getir söylenirken gelin ister istemez ağlar mutluluktan da olsa o göz yaşı dökülecek 🙂 Her neyse hanımlar ben size bu yazımızda kına gecesi için genç kızlarımıza uygun bindallı modelleri derledim. Kına gecesinin daha otantik geçmesini isteyenler için çok şık fikir olabilir. Geleneklerimizi modern modellerle sunan tasarımcılar çok hoş 2017 bindallı modelleri ortaya koymuş.Hem geleneksel hem modern harmanlanmış bindallı modellerini ünlü isimler bile tercih ediyor. Buse Terim özellikle aşağıda kınasından bindallı ile fotoğrafını görüyorsunuz. Gerçekten normal sıradan bir elbiseye göre daha şık gösterişli durduğu kesin kızlar. Son yıllarda özellikle bindallılar daha çok tercih ediliyor siz de böyle bir şeye karar vermeye çalışıyorsanız yeni kına gecesi bindallı modellerini inceleyin derim kızlar. Değişik renkleri de mevcut kına gecenizin konseptine uygun renkleri renk kombinlerini tercih edebilir ya da diktirebilirsiniz.


Tesettür modeller de var açık modeller de var. Tarzınıza uygun bindallı kıyafeti ile unutulmaz bir kına gecesi yaşayabilirsiniz. Hemen altta iki modelde serenay sarıkaya ve tuba büyüküstünün üzerinde de çok şık bindallı görüyorsunuz. Bu modeller size fikir olabilir hanımlar. Sözdü nişanlıktı kına gecesiydi düğünüydü bir dünya tercih yapmanız gerekiyor. En doğru tercih için yazımızdaki modeller size ilham verecektir. Bindallılarınızla çok fazla kullanacağınız aksesuar var. Böylece daha görkemli alımlı bir görünüme kavuşabilirsiniz.

Ünlülerin üzerinde gördükçe daha da çekici geliyor diye düşünüyorum. Aşağıda Tuba Büyüküstünün üzerindeki harika kaftan bindallının güzelliğine bakar mısınız. Bir bindallı ile kına gecesi organizasyonu düşünmüyorsanız bile bu modelleri görünce fikriniz çok değişecek. Genellikle kadife benzeri kumaşlarla tasarlanan şık motifler ve işlemelerle süslenen muhteşem bindallılar eskiden beri kına gecelerinin geleneği. Bu geleneği devam ettirmek hem de daha modern modellerle kına gecenizi farklı ve daha otantik hale getirin. Yepyeni modern bindallılar ile daha alımlı bir gelin olacaksınız. Buradan da çok güzel bindallı modellerini inceleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

shares