Kısa Kollu Bayan Yelek Modelleri İle Bahara Merhaba

Konuyu Paylaş

Kısa Kollu Bayan Yelek Modelleri– Mevsim geçişlerin de olduğu kadar kış aylarında da oldukça kullanışlı bir model olan kısa kollu bayan yelek modelleri farklı renk ve tasarımlar ile bayan örgü modelleri arasın da oldukça ilgi ve beğeni kazanan örnekler arasında yer alıyor. Sizler için en güzel, değişik ve yeni kısa kollu örgü bayan yelek modelleri ile ilgili görsel örnekleri galerimiz de bir araya getirdik. Galerimizi tıklayarak görselleri daha yakından inceleyerek fikir edinebilirsiniz. Baharın gelişi ile birlikte kışlık kıyafetlerin artık yavaş yavaş arka raflara itildiği, hem çok kışlık olmayan hem de daha mevsim geçişi olduğundan henüz çok yazlık olmayan kısa kollu yelekler bayanların gözde kıyafetleri arasında. Hem yazlık hem kışlık kadın kıyafetlerinden olan yeni sezon tesettür tunik modellerini buradan inceleyebilirsiniz.

mor renkli kısa kollu bayan yelek modelimor renkli kısa kollu bayan yelek modeli

Yeni sezona girerken bu serin havalarda tercih edeceğiniz kısa kollu yelekler hem şık görünmenizi sağlayacak hem de değişen hava koşullarına ayak uydurmuş olacaksınız. Özellikle uzun yeleklerle fazla kilolarınızı da gizleyebilirsiniz. Kısa kollu bayan yelek modelleri içinde bu sene de uzun, kısa, triko, desenli, sade modelleri ögrebilmekteyiz. Yukarıdaki örnekte delikli örgü yelek modelini görüyoruz. Alttan giyeceğiniz uyumlu renk body ile harika bir görünüm elde edebilirsiniz. Yine önden baştan aşağı kadar şık düğmelerle hareketlendirilmiş. Aşağıdaki yelek modelinde ise daha geniş delikli V yaka önde iki düğme ile şık görünümlü hale getirilmiş bir modelle karşı karşıyayız. Özellikle kısa boylu hanımlar uzun yelek modellerini tercih ederek daha uzun görünmelerini sağlayabilirler. 


beyaz örgü bayan kısa kollu yelek

beyaz örgü bayan kısa kollu yelek

Örgüden anlıyorsanız kendinize şık örgü yeleklerden yapabileceğiniz gibi hazır örneklerini de bulabilirsiniz. Gerçekten çok kullanışlı. Acil evden çıkarken hemen alıp çıkabileceğiniz bir kıyafet. Yine yazları plaja inerken mayo ya da bikini üzerine delikli kısa kollu yelek modellerini tercih edebilirsiniz. Aşağıdaki galerimizden örnekleri inceleyebilirsiniz.

Kısa Kollu Bayan Yelek Modelleri Resim Galerisi

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir