Kışlık Gelinlik Modelleri 2017 Kış Gelini Olacakların Dikkatine

Konuyu Paylaş

Kışlık Gelinlik Modelleri 2017– Düğün dediğin illa yazın mı olacak kışın da evlenmek isteyenler elbette oluyor ve olacak. Bu yazımızda kış gelini olacaklar için kışlık gelinlik modellerini derledik. Yaz gelinliklerine nazaran biraz daha kapalı modeller görebilirsiniz ama şıklıklarından ödün vermeden tasarlanmış modeller hepsi de. Dantelli modeller göz dolduruyor. Tarz olarak yine kabarık düz ya da balık kesim modellerle vücut tipinize uygun olarak gelinliğinizi tercih edebilirsiniz. Düğün yapacağınız mekana uygun olarak da yine gelinliğinizi tercih etmelisiniz.Hangi gelin çirkindir ki o beyaz kıyafetin içine giren kim olursa olsun masum bir güzelliğe büründüğü doğru. İyi ki aslında gelinlikler için beyaz renk seçilmiş ve böyle alışılmış. Farklı renk gelinlik modelleri de var tabii son yıllarda oldukça da sık tercih ediliyor.

Gelinlik modellerinde sezona yön veren modellerle birlikte zevklerinize uygun çok çeşitli bir koleksiyon bulabileceksiniz. Hayatınızın belki de en mutlu gününde gelinlik seçimi çok önemlidir bu kışın da olsa yazın da olsa tercihinizi aylar öncesinden düşünmelisiniz. Bizler de bu konuda sizlere yardımcı olmaya çalışıyoruz. Kış gelinleri dış mekanda düğün yapacaklar ise size tavsiyem çok şık bir seçim olan gelinlik şalları ile daha şık bir gelin olabilirsiniz. Gelinlik tercihi konusunda kafanız çok karışıksa ve hala gelinliğinize karar veremediyseniz ve kış gelini olacaksanız yazımızı incelemenizi tavsiye ediyorum.


Vücudunuz balık kesime girecek kadar iddialı ise harika bir seçim olurdu bence. Kabarık modellere nazaran daha düz modeller de revaçta diyebiliriz. Yine kış diye illa kapalı gelinlik tercih etmenize gerek yok artık dediğim gibi şal ile ya da bolero tarzı gelinlik üzeri aksesuarlarla daha şık bir gelin olmak mümkün. Özellikle kış gelini olacaklara bir tavsiyemiz de gelinlik eteklerinin boyudur. Çünkü kışın yerler çamur ya da karlı olacağı için gelinlik eteklerinin kötü bir görünüme girmesi hoş olmaz bu açıdan daha uzun etekler yerine boyunuza göre sıfır kesim etek boyu daha uygun olacaktır. Bu yazımızda da kışlık gelinlik modellerine dair çok örnek bulacaksınız.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

shares