Kışlık Örgü Bayan Şapka Yapımı Videolu Anlatım Değişik Şapka Örnekleri

Konuyu Paylaş

Kışlık Örgü Bayan Şapka Yapımı Videolu Anlatım– Çok şık ve kolay bayan kışlık şapka yapımına ait farklı modelde yeni bir videoyu sizlerle paylaşıyoruz. Yapımı oldukça basit olan bu şapka modelini beğeneceğinizi umuyorum. Kış boyunca ihtiyacımız olan bere ve şapkalarınızı kendiniz örmek istemez misiniz? Sizlere hem güzel modeller hem de kışlık bayan şapka nasıl yapılır videodan ayrıntılı izleyerek artık siz de örgü ustası olacak kendi şapkakalarınızı kendiniz yapabileceksiniz. Bu sezonda da renk renk çok farklı motiflerin yer aldığı şahane örnekler görebileceksiniz. Özellikle asker şapkası tarzındaki modellere çok rastladım arkadaşlar. Hem tarz da duruyor. İşte aşağıda bir örneğini göreceksiniz. Örnek çıkarabilen arkadaşlar önden arkadan ve daha yakından olmak üzere üç şekli ile görebilirler. Modelde saç örgüsü modeli uygulanmış. Kış için de ayrıca çok uygun bir model. Şapka ile eldiven boyunluk atkı şeklinde takım da örebilirsiniz.

sac orgusu bayan sapka modelisac orgusu bayan sapka modeli

Yine akıllı ipten örülmüş yukarıdaki modele benzer bir şapka duruyor aşağıda. Lastikle başlanan modele sanıyorum selanik örgü ile devam edilip bitirilmiş. Rengi ile de hoş bir görünüm sergiliyor. Örgü konusunda çeşitli örnekler sunan derya baykal bere modellerine de bakmanızı isterim. Kış için çok uygun Derya baykal bere modellerini de incelemenizi tasiye ediyorum. Değişik örneklere rastlayabilirsiniz.


kislik orgu bayan sapka

kislik orgu bayan sapka

Bu son modelimizde motiflerle süslenmiş adeta üzüm tanelerine benzer şekilde dizilmiş sekilde örülmüş. Değişik bir model olduğunu kabul etmek gerek. Siz de kışa kendinize değişik ilgi çekici bir şapka yapmak isterseniz en altta yer alan videoyu mutlaka izleyin derim. Galerimizde de beğeneceğinizi düşündüğüm en gözde örnekler yer alıyor. İnceleyerek kendi zevkinize uygun modeli bulabilirsiniz. Tığ işi şişle yapılan tüm örneklerden derleme yaptım sizler için. Modeller çok yeni ve modern görünümündeler dilerseniz sevdiklerinize de örerek onları mutlu edebilirsiniz.

kis icin orgu bayan sapka

kis icin orgu bayan sapka

Aşağıda değişik modellerden oluşan örgü bayan şapkası ve bere modellerini sizin için araştırdık ve görsel bir galeri hazırladık. Görsellerin üzerine tıklayarak büyük hallerini görebilir, ayrıntılı inceleyebilirsiniz.

 

ÖRGÜ BAYAN ŞAPKA VE BERE MODELLERİ

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir