Kız Bebeklere Harika Hırkalar Ne Kadar Şirin Modeller Göreceksiniz

Konuyu Paylaş

Kız Bebeklere Harika Hırkalar– Daha erken demeyin. Sadece kışlık kullanım amacı dışında serin yaz akşamları için merserize ipler kullanılarak örülebilecek çok şık bebek hırkaları var. Kız bebeklerinize özel en yeni örnekleri alarak çok sevimli hırkalar örme fikri son derece güzel olsa gerek. Yazlık ya da kışlık, örgü örmeyi seviyorsanız her mevsime özel harika örneklerle tanıştıracağım sizleri. Bebeklerinizin minicik bedenleri için el emeğinizle ortaya çıkarabileceğiniz örgüler sizleri de mutlu edecektir. Yavrularınıza değişik çok güzel örgü hırkalar yapmak isterseniz şimden başlayın. Sonuçta onları o haliyle göremeyeceksiniz artık. Hızla büyüyen hızla gelişen bebekler bir bakıyorsunuz ki kocaman olmuşlar. Onun için ona özel şeyler yapmak için geç kalmayın. Haydi sizi ilk örneğimizle tanıştırayım. Ya gerçekten ben bayıldım bu modellere siz de eminim çok beğeneceksiniz. Pembe başlı başına kız bebeklerle özdeşleşmiş bir renk artık. Eminim ki her kızı olan anne adayı mutlaka pembe bir kıyafet almış ya da örmüştür. İşte aşağıdaki çok şirin hırka da rengi ile zaten baştan çekiyor insanı. Üzerinde yer alan gül süslemeleri ile daha da şirin olmuş. Bu tip bir rengi başka bir renkle ya da başka süslemelerle kalabalıklaştırmamalısınız. Zaten o kadar tatlı ve kendini gösteriyor ki sade haliyle de çok şirin.

pembe gul suslemeli kiz bebek hirka modelipembe gul suslemeli kiz bebek hirka modeli

Tabii sadece kız bebekler için pembe renkle sınırlı kalmayınız. Tüm renkleri aslında tercih edebilirsiniz o zaman da süslemeler üzerinde tercih edeceğiniz düğme ve motifler kız bebeklere özel olmasında etkin rol alacaktır. Örneğin aşağıdaki örnekte koyu bir renk seçilmiş ama üzerinde yer alan çiçekli düğmeler kız bebekler için kullanılabileceğini göstermekte ve onlar için özelleştirilmiş olmuş.


kolay orguden renkli cicek dugmeli kiz bebek hirkasi

kolay orguden renkli cicek dugmeli kiz bebek hirkasi

Kız bebekleriniz için hırka modellerini şapkasız yapacağınız gibi ayrı bere ya da şapka ile de kombine edebilirsiniz. Ya da aşağıda gördüğünüz üzere hırka ile bitişik kapşonlu da tasarlayabilirsiniz. Bence kapşonlu modeller daha kolay kullanım da sağlayacaktır. Aşağıdaki örnek sanıyorum tığ işinden örme bir hırka modeli. Çeşitli yerlerinde çiçek motifleri ile süslemeler yapılması hoş bir hava katmış doğrusu.

cicek dugmeli kapsonlu kiz bebek hirkasi

cicek dugmeli kapsonlu kiz bebek hirkasi

Son örneğimiz de hırkası ve uyumlu beresi ile şık bir model. Beyazı pembesi sıcacık görünümü ile bebeğiniz de kışın sıcacık olacak. Onu düşündüğünüzü göstermenin en iyi yolu bu olsa gerek. Diğer kız bebek hırka modelleri için galerimizi inceleyebilirsiniz. Bence tunus işi bebek hırka modellerine de göz atmalısınız. Bunlar da çok şekerler size bir alternatif olabilir.

pembe beyaz orgu kiz bebek hirkasi

pembe beyaz orgu kiz bebek hirkasi

Günün stresinden uzaklaşmak, biraz düşüncelerden kurtulmak ve hoşça vakit geçirmek için harika bir seçenek olacaktır el işi örgüler. Rengarenk  modellerle kız bebekler için çok fazla çeşit seçme şansınız olacak. Ben çok beğenilen örnekleri bir araya getirdim. Bir çok model alabileceğinizi düşünüyorum. Ayrıca çok güzel bir hediyelik eşya olarak da değerlendirebileceğiniz yelek modellerini severek öreceğiniz düşüncesi ile şimdilik hoşçakalın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir