Kız yatak odası dekorasyon fikirleri 2016

Konuyu Paylaş

Dekoratif unsurlardan faydalanarak kız yatak odası dekorasyonlarını ilginç kılabilirsiniz.
Dekoratif unsurlardan faydalanarak kız yatak odası dekorasyonlarını ilginç kılabilirsiniz.

Yatak odası dekorasyonları ebeveynler için ne kadar önemli ise genç kızınız ya da oğlunuz içinde bir o kadar önemlidir. Kızınızın odası biraz daha derli toplu ve dekoratif unsurlarla dolu doludur. Kızlar düzenli bir odada kendilerini daha iyi hissederler. İlginç fikirleri sevenler renkli kişiliği olanlar kız yatak odası dekorasyonlarını özenerek gerçekleştirme tercihinde bulunurlar. Yukarıda gördüğünüz gibi dekor bütünlüğünü sağlayan dekoratif yatak odası objesi-ahşap obje-, canlı çiçek tercihleri, dekoratif ayna, lambader, niş uygulama modeli ya da aydınlatma ünitesindeki yeni trend tercihte bulunma fırsatının değerlendirilmiş olması hoş bir oda dekoratifliğini sunmuştur.

Kızların sevdiği renk tercihleri ile harika bir kız yatak odası dekore edebilirsiniz.
Kızların sevdiği renk tercihleri ile harika bir kız yatak odası dekore edebilirsiniz.

Pembe, fuşya, vişne rengi, mürdüm gibi renklerden faydalanarak gerçekleştirilen üstteki kız yatak odasıd ekroasyonu da oldukça şık bir dekorasyon oluşturmuştur. Çalışma masası, sandalyesi, lambader, yazı tahtası ve kitaplık tercihi ile ihtiyaca en uygun mobilya modellerinin bütünlüğünün yer aldığı dekorasyonda zevkli bir görünüm yakalanmıştır. Siz de kızınıza böyle bir dekorasyon oluşturup orta okul yıllarından üniversite yıllarına kadar uzun süre kullanabileceği mobilyalarla dolu bir dekorasyon ortamı oluşturmuş olabileceksiniz. Hem yatak hem de kanepe olabilen mobilyaların yer aldığı odada çekmecelere yerleştirilecek kıyafetler ile derli toplu görünümü de elde etme kaçınılmaz olabilmektedir.Uygun yatak odası mobilyaları ile kızınızı mutlu edecek dekoratiflikler yakalayabilirsiniz.
Uygun yatak odası mobilyaları ile kızınızı mutlu edecek dekoratiflikler yakalayabilirsiniz.

Yatak odası takımı modelleri seçiminizde üstteki gibi sade bir modelden faydalanarak da dar kız yatak odası dekorasyonu gerçekleştirebilirsiniz. Kitaplık, çekmece, kapaklı dolap tercihlerinin de yer aldığı bu kız yatak odası dekorasyonunda perde de dekorasyonda tercih edilebilecek bütünleyici bir dekoratif unsurdur. Renkler ve desenleri ile cezbediciliğini üzerinde toplayan bu genç kız yatak odasında vakit geçirirken sıkılmayacak; keyifle arkadaşlarınızı bile ağırlayabileceksiniz. Kaliteli görünüm zenginliklerini edinebileceğiniz bu tarz genç kız yatak odası dekorasyonları önerilerini 2016 sezonunda araştırıp uygulayabilir ya da bu konudaki merak ettiklerinizi yorumlarda bulunarak detaylı olarak öğrenme fırsatı yakalayabilirsiniz.

 


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir