Kızlar Yaz Ayı Geldi Çeyiz ve Düğün Kredisini Hangi Bankalar Hesaplı Veriyor

Düğün kredisi veren bankalar, Evlilik Kredisi veren hesaplı ve en uygun bankalar hangisi?, Çeyiz kredisi kampanyası – Sevgili kızlar, yaz ayına girdik ve bir çoğunuzun kalbinde kelebekler uçuşuyor. Çünkü düğün tarihiniz yaklaştı. Sonunda sizler de hayalini kurduğunuz kendi yuvanızı kurabilecek ve sevdiğiniz ile mutlu bir yaşam süreceksiniz. Anneler bir yandan hazırlıkları yapıyor zaten. Erkek tarafı da kendince hazırlıklar yapıyor. Ama gel gör ki çeyiziniz de bazı eksiklikler var.

KIZLAR ÇEYİZLERİNİ TAMAMLAYIP BAŞI EĞİK GİTMEK İSTEMİYOR

Şimdilerde hem erkek hemde kız çalıştığı için borçlanarak beraberce ev eşyalarını alıyorlar. Ama bir çok kız tarafı da beyaz eşyaları da çeyize katıyorlar. Ufak ev aletleri vs. çeyize dahil ediliyor. Tabi birde yatak odası da kız tarafına kalıyor. Ama zaten yatak odasını genelde anne ve babalar bir şekilde alıyorlar. Burada önemli olan çeyizin tamamlanması. Çünkü karşı tarafa, hiç bir kız mahcup olarak gitmek istemiyor. Osmanlı Devletinde dahi çeyizi eksik olan kızların bu ihtiyaçlarını tamamlamaları için dernekler varmış. Sırf başı eğri gitmedin diye.

ÇALIŞAN KIZLAR ÇEYİZLERİNİ KREDİ İLE TAMAMLIYOR

Çalışan kızlarımız, kredi çekerek tüm çeyizlerini tamamlıyorlar. Ödemelerini de ufak taksitler ile yapıyorlar. Kimseye minnet etmeden, çeyizine dilediğini ekleyerek hazırlıyorlar. Bu da güzel bir durum. Ama ortada bir sürü banka var ve hangi bankadan kredi çekmek hesaplı ve avantajlı olur? Mühim olan bu soruyu cevaplandırmakta zaten. Bizlerde şuan piyasadaki evlilik ve düğün kredilerinin yanı sıra birkaç bankanın da kredi kampanyalarını sizlere sunmak istedik. Bu sayede de en doğru kredi tercihini yapabileceksiniz.

YAPI KREDİ BANKASI EVLİLİK KREDİSİ KAMPANYASI

25.000 TL kredi almayı planlıyorsunuz. Bunun için de yapı kredi bankasına başvuru yaptınız. Geri ödeme olarak da 48 ay vade planlıyorsunuz. Bu isteğinize göre yapı kredi bankası faiz olarak %1,25 oranını sunuyor. Aylık ödemeniz gerekecek taksit tutarınız 734,37 TL olacaktır. Toplam ödenecek kredi tutarı da 35.249,76 TL dir. Kredi tahsis ücreti olarak 125 TL ödeyeceksiniz. Hayat sigortası da ödemeniz gerekiyor ama yaş ve cinsiyetinize göre belirleniyor.

AKBANK EVLİLİK KREDİSİ KAMPANYASI

Akbank’dan 10.000 TL kredi almayı planlıyorsunuz. Geri ödeme olarak da 36 ay vade planlıyorsunuz. Bu isteğinize göre faiz olarak %1,19 oranını sunuyor. Aylık ödemeniz gerekecek taksit tutarınız 357 TL olacaktır. Toplam ödenecek kredi tutarı da 12.852,00 TL dir. Kredi tahsis ücreti olarak 50 TL ödeyeceksiniz. Hayat sigortası 138,20 TL ödemeniz gerekiyor.

TÜRKİYE FİNANS EVLİLİK FİNANSMANI KAMPANYASI

Dilerseniz şimdide katılım bankası olan Türkiye Finans’ı ele alalım. 10.000 TL kredi almayı planlıyorsunuz. Geri ödeme olarak da 24 ay vade planlıyorsunuz. Bu isteğinize göre kar payı olarak %1,39 oranını sunuyor. Aylık ödemeniz gerekecek taksit tutarınız 509,04 TL olacaktır. Toplam ödenecek kredi tutarı da 12.216,96 TL dir. Kredi tahsis ücreti olarak 50 TL ödeyeceksiniz. Hayat sigortası da ödemeniz gerekiyor ama yaş ve cinsiyetinize göre belirleniyor.

QNB FİNANSBANK  KREDİSİ KAMPANYASI

10.000 TL kredi almayı planlıyorsunuz. Qnb Finansbank’ın kapısını çaldınız. Geri ödeme olarak da 48 ay vade planlıyorsunuz. Bu isteğinize göre faiz olarak %1,25 oranını sunuyor. (Faiz oranı kredi notuna göre artabiliyor) Aylık ödemeniz gerekecek taksit tutarınız 293,75 TL olacaktır. Toplam ödenecek kredi tutarı da 14.100,00 TL dir. Kredi tahsis ücreti olarak 50 TL ödeyeceksiniz. Hayat sigortası 175 TL ödemeniz gerekiyor.

GARANTİ BANKASI DİJİTAL KREDİ KAMPANYASI

Garanti bankasından 10.000 TL kredi almayı planlıyorsunuz. Geri ödeme olarak da 48 ay vade planlıyorsunuz. Bu isteğinize göre faiz olarak %1,69 oranını sunuyor. Aylık ödemeniz gerekecek taksit tutarınız 327,88 TL olacaktır. Toplam ödenecek kredi tutarı da 15.738,24 TL dir. Kredi tahsis ücreti olarak 50 TL ödeyeceksiniz. Hayat sigortası 125 TL ödemeniz gerekiyor.

HALK BANKASI HALK GÜNÜ KREDİ KAMPANYASI

15.000 TL kredi almayı planlıyorsunuz. Geri ödeme olarak da 48 ay vade planlıyorsunuz. Bu isteğinize göre faiz olarak %1,13 oranını sunuyor. Aylık ödemeniz gerekecek taksit tutarınız 427 TL olacaktır. Toplam ödenecek kredi tutarı da 20.496 TL dir. Kredi tahsis ücreti olarak 78,75 TL ödeyeceksiniz. Hayat sigortası 125 TL ödemeniz gerekiyor. Hayat sigortası da ödemeniz gerekiyor ama yaş ve cinsiyetinize göre belirleniyor.

VAKIFBANK BAHAR KREDİ KAMPANYASI

10.000 TL kredi almayı planlıyorsunuz. Geri ödeme olarak da 48 ay vade planlıyorsunuz. Bu isteğinize göre faiz olarak %1,20 oranını sunuyor. Aylık ödemeniz gerekecek taksit tutarınız 290,01 TL olacaktır. Toplam ödenecek kredi tutarı da 13.920,48 TL dir. Kredi tahsis ücreti olarak 50 TL ödeyeceksiniz. Hayat sigortası 125 TL ödemeniz gerekiyor. Hayat sigortası da ödemeniz gerekiyor ama yaş ve cinsiyetinize göre belirleniyor.

Yeni Gelin Yatak Odası Modelleri Evleneceklerin Dikkatine

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir