Limon Sarımsak Kürünün Mucizesine Tanık Olun

Konuyu Paylaş

Limon Sarımsak Kürü– Doğada yetişen her sebze meyvenin vücudumuz için gerektiğini unutmayın. Vitamin mineral deposu doğada yetişen sebze meyveler sağlıklı yaşamak için bir sunum bize. Sarımsağın faydaları saymakla bitmez zaten ki limon da ona keza faydalı sebzelerden. Özellikle sarımsağın hayatımızdaki yeri büyük. Antibiyotik değerinde doğal bir şifa kaynağı diyebiliriz kendisi için. Peki sarımsak ve limon birleşimi ne demek? Neye iyi geliyor nasıl hazırlanıyor hepsini yazımız içinde bulabileceksiniz. Her iki isim de sayısız faydası varsa kim bilir ikisi birleşirse nasıl bir etki yapar düşünün. Bağışlığınız güçlenir, tıkalı damarlar varsa açılır, kolestrolü düşürür, felci önler daha neler neler.Özellikle kullananların yorumları da olumlu yönde arkadaşlar. Kullanıp memnun kalacaksınız zaten sonucu muhteşem etki ile farkedeceksinizdir. Limon ve sarımsak gibi harika bir ikiliden çok iyi şeyler beklemek olasıdır. Bu karışımın tüm damar hastalıkları üzerinde etkileri müthiş. Yine hipertansiyonu olanlar için birebir. Çağımızın en büyük belası şekeri düşürüyor ve pankreasın yenilenmesini sağlıyor. Vücudunuz su mu topluyor ödeminiz mi var işte çare. Böbrek taşları safrakesesine çok iyi geliyor. İdrar söktürücü etkisi bulunuyor. Tüm romatizmal iltihapları geçiriyor ve eklem ve tüm ağrılarda etkili. Son zamanlarda vertigo hastalığını da sıkça duyuyorum ki eşimde de bulunuyor. Baş dönmesi hiç kesilmiyor ilacını almazsa feci baş dönmeleri oluyor. Bu karışım bu hastalığa da birebir ki ben de hemen eşim üzerinde denemeyi düşünüyorum.

Beyin hücrelerinin yenilenmesini sağlıyor ayrıca tüm sinir sistemi üzerinde olumlu etkilere sahip. En önemli büyük görevi de kansere karşı koruyucu etkiye sahip bir karışım bu. Ee daha ne olsun değil mi arkadaşlar. Şimdi gelelim mucize karışımın nasıl yapıldığına. 2 litre limon suyu ki kışın hem ucuz hem daha sulu bir şekilde bulabilmek mümkün limonları. Limon da sarımsak da yurdumuzda yetişmiş olması doğal olması en önemli kural. Sarımsaklar 40 diş soyulmuş ve ezilmiş olacak. Bir de 2 litrelik cam kavanoza ihtiyacınız olacak. Sarımsakları yıkamadan soyun ve ezin. Saf limon suyu dolu kavanoza ezilen sarımsakları ekleyin.


Sarımsaklar iyice ezilmiş olduğuna dikkat ederek kavanoz kapağı sıkıca kapatılır ışık almayan bir yerde 25 gün her gün çalkalanarak bekletilir. 25 gün sonunda bu karışımdan 1 çay bardağı içilebiliyorsa içilemiyorsa yarım çay bardağı kahvaltıdan yarım saat önce aç karnına içilecek. Kavanoza hiç bir şey eklemek yok yalnız çay bardağı içeceğiniz karışıma ekleyebilirsiniz. Her gün aynı saatte içilirse iyi olur ve bunu içtikten yarım saat en geç 1 saat sonra kahvaltı yapılmasında fayda var.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

shares