Maggie Sottore 2016 Gelinlik Modelleri

Konuyu Paylaş

maggie sottero gelinlik modelleri
maggie sottero gelinlik modelleri

Maggie Sottero gelinlik modelleri ile yeni sezon gelinlerine özel tasarımlar gelin adayları tarafından oldukça beğeni kazanıyor. Kusursuz ve güzel bir gelin olmak için ilk önce vücut yapınızı iyice tanımanız gerekiyor.  Bazen muhteşem bir gelinlik  ne yazık ki uygun olmayan vücut yapısın da kendini göstermez ve hatta olumsuz bir görsellik sunar. O yüzden önce vücut yapınız ve daha sonra beğendiğiniz gelinlik modeli ile muhteşem bir gelin olabilirsiniz.Değerli Melekler Mekanı takipçilerimiz,kuyruklu ve dantelli gelinlik tercih edenlerdenseniz sizlere şiddetle Maggie Sottore 2016 gelinlik modellerini incelemenizi tavsiye ediyorum. Dünyaca ünlü markaların gelinlik modellerini sizler ile zaman zaman paylaşıyorum. Alessandra rinaudo yeni sezon gelinlik modelleri için buraya tıklayabilirsiniz. Badgley Mischka 2016 gelinlik modelleri için de bu linki tıklayabilirsiniz. Ünlü markaların diğer gelinlik modellerine de buradan ulaşabilirsiniz.

yeni sezon gelinlik modelleri
yeni sezon gelinlik modelleri

Bir üstte ki gelinlik modeli ünlü markanın yeni koleksiyonun da yerini alıp uzun kuyruklu gelinlik modeli olarak gelin adaylarının da oldukça seveceği bir tasarım diyebilirim. Modelin üst tarafı straplez bir modele sahip olan bu muhteşem gelinlik modeli, kısa duvak modeli ve zarif eldivenleri ile  gelin adaylarının favorilerinden biri olarak yer alıyor.2016 yeni sezon gelinlik tasarımları
2016 yeni sezon gelinlik tasarımları

Maggie Sottore yeni sezon gelinlik modellerinin birçok tasarımın da taşlı işlemeler ve dantel detaylar oldukça sık kullanılmış. Duvak modellerin de genellikle kısa duvak modelleri  ve sade gelin başı aksesuarları tercih edilmiş.
Gelinlik tasarımında otorite haline gelen Maggie Sottore markası zengin kumaş seçenekleriyle ,her bütçeye uygun tasarım yapan bir marka..
Dantel ve ipek kumaşı bir arada kullanan ve sizlere kendinizi prenses gibi hissettirecek olan Maggie Sottore Gelinlikler görenlerden tam puan almayı başarıyor.
Yeni sezon için uzun kuyruklu gelinlik modelleri tasarlayan markanın ,modellerine bakarken tercih yapmakta zorlanacaksınız.. Gelinlik modeliniz nasıl olursa olsun en önemli detaylar olan gelin başı modelinizi ve gelin makyajı modelinizi asla göz ardı etmemenizi öneriyorum. Gelinliği tamamlayan bu iki unsurun yanısıra sade gelinlik modellerini farklı gelinlik aksesuar modelleri ile görsel olarak zenginleştirebilirsiniz.

Ayrıca forum bölümünde açmış olduğumuz değişik ve son çıkan gelinlikler görselleri içen Gelinlikler Galerisi bölümümüze bakabilirsiniz.


 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir