Mango 2017 Yaz Koleksiyonuna Bakalım mı Kızlar?

Konuyu Paylaş

Mango 2017 Yaz Koleksiyonu– Yine reklamlarda da çok sık gördüğümüz tarzına hayran olduğumuz belki Mangodan bu yaza özel tabiri caizse tiril tiril hareketli renkli tarz kıyafetlere bayılacaksınız hanımlar. Mangonun 2017 yaz sezonuna ait tasarımlarını görmek istediğinizi tahmin edebiliyorum. İçince rahat edeceğiniz üstelik mango kalitesi ile bu yaz giyinmek bir onur olacaktır. Fiyatlar biraz pahalı gelse de eminim kayıtsız kalamayacaksınız.Renkler kumaşlar çok hafif tasarlanmış. Üzerinizde kuş tüyü var gibi hissedeceksiniz. Yazın o sıcak havalarda sizi terletmeyecek şıklığınızı ön plana çıkaracak tarz olacaksınız Mango ile. Bazılarına biraz sıra dışı gelebiliyor Mango ama çok alıcısı olduğu kesin. Reklamlarını her görüşümde biraz farklı gelirdi ama biraz incelediğimde hoş modellerinin olduğunu ben de gördüm. Özellikle Mango bu yaz da açık renkler ve çiçek desenleri modellerine eklemeyi ihmal etmemiş. Özellikle elbiselerde, bluzlarda, gömleklerde abartılı kol kesimleri dikkat çekiyor.


Oldukça korkusuz bir şekilde tasarlanan modelleri giymek için biraz da cesaret gerekebilir. Oldukça parlak ve renkli tasarımlarla yazın enerjisi ön plana çıkarılmış böylece. Mango ile daha feminen kendinizi iyi hissedeceğiniz bir tarz oluşturmaya ne dersiniz. Bu yaz kombininiz Mangodan hanımlar. V yaka bluzlar elbiseler bu yaza damgasını vuracak. Özellikle tulum modellerine de bakabilirsiniz örneklerde her zevke uygun çeşitli tulumlar görebilirsiniz. Çok abartılı kesim ve volumler sayesinde daha özel ve özgün hissedebilirsiniz kendinizi. Bu arada hanımlar koton 2017 sezonu modellerini gördünüz mü? Mutlaka görün derim.

Hafif renkli tarz kalite hepsi Mango’da.. Hanımlar incelediğiniz modeller sadece fragman diyebilirim daha çok model için Mangonun online sitesini ziyaret edebilirsiniz. Mango biliyorsunuz ki hep özgün tarzı ile ön planda olmuştur. Bu sezon yine tasarımları dikkat çekecek çok farklı ama şık modelleri siz değerli müşterilerinin beğenisine sunuyor. Mango ile her mekanda şıklığınızı koruyacaksınız. Hatta Mangoyu tercih ettiğinizde daha önce ben neden Mangoyu tercih etmedim diye kendinize kızabilirsiniz. Mango baharı nasıl renkli geçirdi ise yazda da öyle renk ve hafiflik sizi bekliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

shares