Marin stili ev dekorasyonu ile yaz dekor fikirleri

Konuyu Paylaş

Deniz temalı aksesuarlar ile ev dekorasyonlarınıza hareket kazandırabilirsiniz.
Deniz temalı aksesuarlar ile ev dekorasyonlarınıza hareket kazandırabilirsiniz.

Sade ev dekorasyon fikirlerinden olan Marin stili ev dekorasyon fikirleri aydınlık ve ferah ortam sevenler için kaçırılmaz görünüm zenginliklerini verenler için bir tercih olabilecektir. Sade ve etkileyici oda dekorasyonlarını oluşturacağınız bu dekorasyonda mavi tonları, beyaz, siyah ve kırmızı tonlarını kullanabilme cesaretinde bulunmanız gerekecektir. Koyu renklerin depresif etkisini odalarınızdan atma düşüncenizde gerçekleştireceğiniz bu ev dekorasyon önerilerinde deniz temaları arasından gerçekleştireceğiniz seçimlerle dekorasyonunuzda farklı bir izlenim yakalayabilme fırsatınız olabilecektir. Denizi anımsatan resimdeki dümen figürlü saat ve haritanın yer adlığı pano marin stilin sadeliğini evinizde hissettirici bir hava oluşumunu sağlamıştır.

Denizin mavisini yazlık ev yatak odası dekorasyonunda tercih edebilirsiniz.
Denizin mavisini yazlık ev yatak odası dekorasyonunda tercih edebilirsiniz.

Denizin maviliğini hissedeceğiniz üst resimde yer alan yatak odası dekorasyonunda ferah bir ortam elde edebilme fırsatı karşısında keyfinize diyecek olmayacak. Mavi ve tonlarının yer aldığı yastıklar, geniş balkonda şezlongların bulunduğu güneşlenme alanları, deniz manzaralı dinlenme odası ve ferahlık anlamında beyaz rengin yoğunluğu Marin stilde aradığınız tüm her şeyi sizlere sunabilmektedir. Yazlık ev dekorasyonu yapabilecekler için tam bir ilham kaynağı lan Marin stili oda dekoru örnekleri tekstilde mavi, beyaz uyumuna dikkat çekici unsurları bir araya getirirken deniz temalı çerçeve ve tablo kullanımlarına kadar her ayrıntıdan faydalanabilmenize imkan tanıyabilmektedir.Mavi tonları ile marin stilini odalarınıza hissettirebilirsiniz.
Mavi tonları ile marin stilini odalarınıza hissettirebilirsiniz.

Mavi beyaz renklerle oluşturacağınız marin stile tam bir örnek teşki leden üst resimdeki mutfak dekorasyonu karşısında da nutkunuz tutulabilecek. Ahşap kullanımı ve ferah tonların mutfaktaki yeri ile sade ve bir o kadar da eskiyi anımsatıcı bir dekorasyon önerisi olan üst resimdeki model yazlığınızda tercih edebileceğiniz bir görünümdür. Siz de eskitme mobilyalar gibi önerilere ev dekorasyonunuzda yer verdiyseniz bu modeller vazgeçilmez tercihleriniz listesine girebilecektir. En güzel oda dekorasyonları oluşumu için Marin tarz esintisine ev dekorasyonunuzda yer vermeye var mısınız? Denizin iç açıcı etkisini evinize taşıyan bu tarz dekoratiflik ile rahat, kullanışlı ve kendinizi pozitif etki ile baş başa bırakacağınız ortamlar evinizin her köşesinde sizleri bulabilecek.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir