Marshall damla sakızı duvar rengini denediniz mi ?

Konuyu Paylaş

Marshall Damla sakızı duvar rengi ile evlerinize değişik bir renk katabilirsiniz

Marshall boya uzun zamandar beridir yine kendisine en yakın olan filli boya markası ile birlikte Türkiye’de boyacı ustalarının ve evlerini boyatacak olan kişilerin en fazla kullandığı boya markalarının başında geliyor. Evlerinizde artık pastele yakın ama açık renkleri tercih etmenizin zamanı geldi de geçiyor bile. Özellikle aydınlık evler kullanmak isteyenler için sizlere bir kaç önerimiz var hanımlar. Fildişi rengi ile ev dekorasyonları konumuzda sizlere ” Fil dişi rengi boya “ ile ilgili bilgiler sunduk ve rengi ile nasıl durduğu duracağı ile ilgili bilgiler sunmuştuk. Bu rengi de alternatif olarak kullanabilirsiniz.Damla Sıkızı Duvar Rengi Nasıl Bir Renktir ?

Sizlere bunun ile ilgili en net bilgiyi tabiki marshall’ın kendi sitesinden görsel alarak anlatabilirdik ve biz de sizin için damla sakızı rengi örneğini bu siteden edindik hemen aşağıdan ekleme yapıyorum büyük şekilde. Bu arada gerek kataloglardan gerek ise internet sitesi resimlerinden bu rengi çok fazla anlayamazsınız, sadece fikir sahibi olabilirsiniz. En canlı örneği için evinizin bir köşesini boyatmanız ve kurumasını beklemeniz gerekecektir.


Marshall damla sakızı rengi

Rengin duruş şekli bu arkadaşlarım. Damla sakızı rengini ev boya örneklerini daha iyi anlamanız için bu renk ile kombinlenmiş bir kaç görseli de sizlere eklemek ve fikir sahibi olmanızın iyi olacağı kanısındayım.

Damla sakızı rengi boya örneği

İnternet ortamında çok fazla görsel bulamadım tamamını internet siteleri bozmuşlar ve kendi isimlerini logolarını vs eklemişler bir kaç tane daha bulmaya çalışayım buradan çok fazla belli olmuyor bu renk. Evet bir tane daha buldum yazıyı yazıp google görsellerde arama yaparken, bu daha net fikir verecek sizlere eminim.

Marshall damla sakızı rengi örneği

Gördüğünüz gibi pastel renk olarak döşenmiş mobilyalar ile ne kadar da ahenk ve uyum içinde görünüyor. Özellikle bu görseli hazırlayan kişiyi de tebrik etmek gerekiyor. Perdelerde ki arka fonların duvar ile ve kanepe ile uyumu hatta perde ile uyumu takdire şayan görünüyor. Şimdi sizler bu renk boyayı evlerinizde kullanabilirsiniz. Ben genelde evimde Filli boya fil dişi rengi tercih ediyorum gerçekten de aydınlık gösteriyor kendi evimden bir kesit sunayım sizlere fotosunu çekerek belki bu renk bir boyayı da tarcih edebilirsiniz kim bilir 🙂 bu arada forum bölümünde filli boya kum beji rengi konusunu da ayrıca incelemenizi şiddetle tavsiye ediyorum kızlar.

Kendi evimden çektiğim görseli de eklemek istiyorum fikir verebilir. Kusura bakmayın arkadaşlarım gece çekiminden dolayı tam netlik olmayabilir.

Filli boya kum beji rengi

Konumuzla ilgili fikirlerinizi ve sorularınızı bizlere gönderebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

shares