Max Mara 2016 Gelinlik Koleksiyonu

Konuyu Paylaş

 

max mara yeni sezon gelinlik modelleri
max mara yeni sezon gelinlik modelleri

Max mara gelinlik modelleri ile sizlerleyim.Çok sevdiğim bir marka olan Max Mara hakkında daha öncede yazmıştım değerli takipçilerimiz. Kalitenin ,tarzın öncüsü bana göre kendi bünyesinde isim ayrılan Max Mara gelinlikleri için efsane diyebilirim. Tabi zevke göre değişen göreceli bir tabir benimkisi. Sizin de bildiğiniz üzere yaz ayları düğün için en uygun aydır. Yakın bir zaman da düğün sezonunun tamamen açılacağını düşünecek olursak şimdiden birçok gelin adayı halen gelinlik modeli için araştırma için de bulunuyor. Gelinlik modeliniz de sadeliği ve zerafeti aynı anda tek bir marka da bulmak istiyorsanız max mara gelinlik modellerini görmeden son kararı vermemenizi öneriyorum. Oldukça gösterişli, kabarık gelinlik modelleri istiyorsanız max mara gelinlik modellerinin size uygun olmadığını söyleyebilirim. Tasarımlar da daha çok geometrik kesimler, sade tasarımların ön plan da olduğu koleksiyon, abartıyı sevmeyen gelin adaylarının zevkine uygun modellerden oluşuyor.
Artık gelinlik üzerine giyilen düğmesiz cübbeler çok moda olmaya başladı,özellikle marjinal gelin adayları için ideal bir seçenek oluyor.
Max Mara gelinlik modelleri adeta günlük hayatta kullanılan gece elbiselerini andırıyor,daha çok nikah töreni yapmak isteyenler için oldukça hoş olacağını düşünüyorum. Abartıdan uzak durmayı seven gelin adayları bu modellerden ilham alabilirler.
Max Mara moda dünyasındaki başarısının yanında gelinlik modellerinde yenilikçi bir yol izleyerek farklı bir yapı kazandırmayı amaçlıyor gibi görünüyor. İşte Max Mara gelinlik modellerinden oluşturduğum galerimde yazdıklarım hakkında daha fazla fikir sahibi olacaksınız. 

max mara yeni sezon gelinlik koleksiyonu
max mara yeni sezon gelinlik koleksiyonu

Max mara gelinlik modellerin de öne çıkan detaylardan biri olan pantolonlu gelinlik modelleri, sıradışı gelin olmak ve farklı gelinlik düşleyenlerin hayallerini gerçekleştiriyor.


pantolonlu gelinlik modeli
pantolonlu gelinlik modeli

Her genç kızın rüyası tabiki evlenmek. Evlenecek olan kızlarımızın en çok merak ettiği tüm gelinlik modellerini, sizler için oluşturduğumuz melekler mekanı forum sitemiz de bulunan Ben Evleniyorum  kategorisinde bir araya getirdik. Fransız, türk yapımı, ünlü markalara ait en güzel gelinlik modellerini tüm gelinliklerin tamamını bu kategorimizden bulabilirsiniz.

max mara gelinlik
max mara gelinlik

Ünlü markalara ait yeni sezon gelinlik modellerine bu linkten ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

shares