Mezuniyet Elbiseleri Liseli Kızlarımıza Özel Modeller

Konuyu Paylaş

Mezuniyet Elbiseleri Lise– Artık bu dönemde yavaş yavaş okulların sonuna doğru gelmekteyiz. Özellikle son sınıftakiler için mezuniyet gecesi heyecanı başlamıştır bile. Özellikle genç kızlarımız bu konuda çok seçicidir. Bu gün onlar için özel bir gün olacak illa ki kendilerine yakışır en güzel kıyafeti elbiseyi tercih etmek isteyeceklerdir. Şimdi genç kızların hoşuna gidebilecek harika mezuniyet gecesi elbise modelleri sunacağım.Genç kızlarımız uzun modeller yerine daha çok kısa elbise modellerini tercih ettiği için daha çok 2017 modellerinden kısa modelleri derledim sizler için. Mezuniyetinizin güzel ve unutulmayan bir gün olması için elbise ve o gece nasıl görüneceğiniz çok önemli. Üstelik çok fazla da fotoğraf çekineceğinizi de düşünürseniz elbise önemli. O gece en güzel kızın siz olacağını bir baloya katılan en güzel en alımlı prenses olmayı hayal ediyor olabilirsiniz. İşte sizi bir prenses kadar şık gösterecek mezuniyet elbiselerinden bazıları.


Dantel detaylı elbiseleri bu sene sıklıkla görebiliyoruz. Gecelere en yakışan renk tabii ki yine siyah. Siyah belki yaşınızın çok üstünde gösterebilir sizi ama mezuniyet gecesi de zaten artık liseli değil artık bir üniversiteli genç olacağınızın sinyallerini yakacaktır. Yine pastel renkli kabarık etekli elbiseler de revaçta. Biliyorum aslında elbise ve saç tercihi bir o kadar zor ama keyifli olacak kızlar. Elbisenin kendi bedeninize uyması çok önemli yakışıp yakışmadığını görmek için yakınlarınızdan yardım alabilirsiniz.

Sanırım şuan lise mezuniyet gecem için bir elbise tercih etseydim hemen şu aşağıdaki elbiseyi seçerdim. Arkada uzanan kısım önde yer alan dantel kısım harika zarif bir model. Buna ek olarak siyah ya da takılarla uyan gümüş rengi topuklularla gecenin en zarifi siz olabilirsiniz. Makyajınızı da tam bir genç kız edasında abartıya kaçmadan pastel tonlarda yapabilirsiniz. Mezuniyet gecesinde böylece eminim ki güzel bir iz bırakabilirsiniz kızlar. Mezuniyet elbiseniz saçınız makyaj ayakkabılar saçlar hepsi uyumlu olduysa artık geceye hazırsınız kızlar. En güzel değişik mezuniyet elbise modelleri için bu yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

shares