Modern ev dekorasyonu önerileri 2017

Konuyu Paylaş

2017 İç dekorasyonda farklı aydınlatmalar ve duvar dekoralrı modern görünümlere davetiye çıkarabilir.
2017 İç dekorasyonda farklı aydınlatmalar ve duvar dekoralrı modern görünümlere davetiye çıkarabilir.

Modern ev dekoru önerileri 2017  olarak faydalanabileceklerinizden özel bir görünüm olan üstteki dekorasyon şıklık adına en kaliteyi odada hissettirmişe benziyor. Sizce de öyle değil mi? Duvar dekorasyonunda kabartmalı bir uygulama olarak karşınıza çıkan farklı tasarım görünümler odada modern bir salon havasını tam manası ile yansıtmaktadır. Mavinin en canlı tonu ile odada hüküm süren koltuk köşe takımı ise gerek yan tarafındaki yemek masa ve sandalyeleriyle uyumu gerekse odanın genelindeki konsept bütünlüğü ile farklılığa davetiye çıkarmışa benziyor. Oda dekorunda modern bir anlayış tercihinizde berjerdeki pop art kalıp ile gerçekleştirilen estetiği de ben gibi fark etmişsinizdir umarım. ne kadar özel bir görünüm yakalanmış öyle değil mi?

Sade ve modern yatak odası dekorasyonu 2017 seçiminizde asil görünümlü takımlar yardımcınız olabilir.
Sade ve modern yatak odası dekorasyonu 2017 seçiminizde asil görünümlü takımlar yardımcınız olabilir.

Yatak odasında hem sade görünüm hem de modernliği aynı anda hissettiren üstteki takımda bıraktığı etki ile yatak odasında dinlenme keyfinizi ölümsüz kılabilmeye yardımcı olabilecek. Gardıropta simetrik şekilde yerleştirilen düz ayna ile odanın farklı yerlerinden görünümlerin yansımasını sağlayan gardırop odada ferahlatıcı ve genişliği farklı açılardan yakalayabilmeye müsaade etmişe benziyor. Yatak üzerinde tüylü yatak örtüsü, şifonyer üzerindeki modern görünümlü aydınlatma modeli ve farklı gümüş renkli yatak başı aydınlatmaları ile her yönden yenilik odada ben burdayım dercesine bağırmakta. Yatak ve takımın bütününde etkisini kanıtlayan eğimli ayak sisteminin varlığı bile asil bir duruşun yatak odasında etkin olduğunun göstergesi.Yeni trend şık ve modern oturma odası takımları ile estetik görünümlü oda dekorları elde edebilirsiniz.
Yeni trend şık ve modern oturma odası takımları ile estetik görünümlü oda dekorları elde edebilirsiniz.

Modern görünümlü bir oturma odası dekoru da modernlik arayanların kolay bir uygulama gerçekleştirebilecekleri çeşitlerdendir. Gri renkli koltuklar, sarı kırlentler, farklı tasarım tablo modelleri, oturma odası nişleri, aydınlatma ürünleri, perdeleri ve orta sehpada modernlikten vazgeçilmeyen çeşitlilik….Kısacası odadaki her ayrıntı yeni sezondan bir kırntı diyebiliriz. Neon renk kullanımı da odada belli yerlerde etkiyi yakalamada etken olmuş. Siz de modern görünümlü bir oturma odası ya da salon dekorunda bu tarz bir uygulama tercihinde bulunmaya ne dersiniz?


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir