Modern ev dekoru nasıl yapılmalıdır?

Zıt renklerin uyumu ile odalarınıza anlam katabilirsiniz.
Zıt renklerin uyumu ile odalarınıza anlam katabilirsiniz.

Modern dekor nasıl olur? Modern dekor anlayışında olmazsa olmazlar nelerdir? Modern bir odada beklenilen görünüm zenginliği nasıl elde edilir gibi sorular ile kafanızı meşgul ediyorsanız modernliği seviyorsunuz ve uygulamak için can atıyorsunuz demektir. Modern görünümlü bir salon tasarımını karşınıza çıkaran üstteki görselde gördüğünüz gibi sizler de zıt renklerin uyumu ve odaya kattığı ahenkli yaratıcı ruh ile odalarınızda bambaşka rüzgarlar estirmeye başlayabilirsiniz. Siyah ve beyazın zıtlığını görüp şahit olduğunuz odada bu zıt iki renk ile siz de farklı mobilyalarınız ile benzer etki yakalayabilirsiniz. Ya da dekoratif görünümlü aksesuar tercihleriniz ile de aynı tarz bir etkiyi odaya nüksedebilmek oldukça kolay olabilecektir sizler için.

Beyaz renkli modern salon görünümleri ile ferah etkiler elde edebilmek mümkün.
Beyaz renkli modern salon görünümleri ile ferah etkiler elde edebilmek mümkün.

Beyaz renk pek çok kişinin salonlarda tercih ettikleri modernliğin temsili bir renktir. Beyaz renkli salon dekorasyonu için tercih edilebilecek bir öneri olan üstteki şıklık beyazın farklı tonları ile odaya resmen egemenliğini ilan etmişe benziyor. Sizce de öyle değil mi? Köşe grubundan, orta sehpaya; perdelerden duvar boyasına; kitaplıktan aydınlatma ünitesine kadar sanki nereye dokunulsa beyaz renk kendini belli etmiş gibi duruyor. Odalarda geniş alan hissi de veren bu renk bayanların rahat bir görünüm adına aradıkları tercihler listesinde. Koltuklarınızı kirletebilecek minik bir bebeğiniz yoksa üstteki gibi görünen bir salon ile son derece muhteşem bir görünüm yakalama imkanı edinebilirsiniz.

Bazen farklı dekorasyon unsurları modernliğin temsilcisi olabilir.
Bazen farklı dekorasyon unsurları modernliğin temsilcisi olabilir.

 

Dekorasyonda değişik tasarım dekoratif ürünler tamamlayıcı bir dekorasyonda işte bu dedirtecek ayrıntılardandır. Üstte görünen ahşap sandalyeler, renkli farklı genişlikteki puf modelleri, mor köşe grubu modelleri, farklı boyanmış duvarlar ile ilginç bir kimlik kazanmış oda modern isteyen bayanların beğenebileceği görünümlere önerimdir. Siz de modern dekor nasıl yapılır merakınızda sunduğum önerilerden fikir alabileceğiniz gibi bana yazacağınız birkaç satır ile farklı bir modern görünüm için benden fikir alabilme fırsatını burada yakalayabilirsiniz. Yorumlarınız için buradayım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir