Nicole Spose 2016 Gelinlik Koleksiyonu

nicole spose 2016 gelinlik modelleri
nicole spose 2016 gelinlik modelleri

Nicole Spose 2016 gelinlik modelleri, birçok gelin adayının hayallerin de canlandırdığı gelinlik modelleri tasarımları ile büyük ilgi görerek beğeni kazanmaya devam ediyor. Nicole Spose gelinlik modelleriyle ,gelinler hayallarindeki şık ve zarif olmayı, annelerde kızlarını prenses gibi görerek çok mutlu olacaklardır. Dünyaca ünlü gelinlik markalarından biri olan Justin Alexsander gelinlik modellerini daha önce sizler ile paylaşmıştım. Şimdi de gelin adaylarının hayallerini süsleyen oldukça şık ve sıradışı gelinlik tasarımları ile beğeni toplayan Nicole Spose gelinlik modelleri trendlerini paylaşıyorum.

nicole spose balık etek gelinlik modeli
nicole spose balık etek gelinlik modeli

Koleksiyon da oldukça alternatif birçok seçenek bulunuyor. Saten kumaşların yoğunluğu ise gözden kaçmıyor. Gelinlik modellerinin değişmez trendi dantelli gelinlik modelleri ile ilgili tasarımlar Nicole Spose yeni gelinlik modellerinde de yerini alarak gelin adaylarına sunulmuş. Bir üstte bulunan deniz kızı gelinlik modelin de dantel detayları oldukça çok tercih edilmiş. Yaka kısmın da dantel işlemelerin yer aldığı balık etek gelinlik modeli özellikle zayıf gelin adaylarının en çok tercih ettiği modellerden birisi olduğunu söyleyebilirim.

nicole spose gelinlik modelleri
nicole spose gelinlik modelleri

Uzun kuyruklu gelinlik modelleri, yeni koleksiyon da yer alıyor. Saten kumaş uygulayarak tasarlanan bu güzel gelinlik modelinin arka bel kısmın da yer alan fiyonk detayı modele ayrı bir hava ve görsel şıklık kazandırıyor.

yeni sezon gelinlik trendleri
yeni sezon gelinlik trendleri

Muhteşem tül,organze ve dantel kumaşların usta ellerden incelikle işlenmesi sonucu ortaya çıkmış Nicole Spose gelinlik modellerinin yeni sezon için tasarlanmış koleksiyonunu incelerken romantik gelinlerin ,vücudunuza kalıp gibi oturan o ince işçiliği göreceksiniz.
İtalya’nın dev gelinlik markası Nicole Spose yeni sezon koleksiyonunda sihirli ellerin dokunuşunu ve gelinliklere nasıl can verdiklerini hissedeceksiniz. Malum çok yakın bir zaman da düğün sezonu açılarak birçok çift aylarca süren hazırlık sonun da muratlarına ererek evliliklerini gerçekleştirecekler. Böylesi özel gün de gelinlik modeliniz hem ünlü bir marka olsun hem de görsel olarak da çok şık olsun diyorsanız Nicole Spose 2016 gelinlik modellerini görmeden son kararı vermemenizi öneriyorum. Nicole Spose 2016 gelinlik koleksiyonunu ayrıntılı bir şekil de incelemek için burada ki linke tıklayabilirsiniz.

Yeni Sezon Tesettür Gelinlik Modelleri İçin Tıklayınız

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir