Örgü Bebek Takımları Aradığınız Modeller Burada

Örgü Bebek Takımları– Bebek örgülerinde aslında ben şundan yanayım. Tek tek yelektir, beredir, kazaktır, tulumdur uğraşmaktansa her şeyin içinde bulunduğu bir takım örmeniz daha kullanışlı ve hoş görünecektir. Bir arkadaşınıza yakınınıza bebek görmeye giderken de bu şekil bir takım örebilirsiniz. Bence çok hoş hediye seçeneği olacaktır. Modellerimize baktığınızda elbise şapka patik takımı ya da pantolon hırka bere takımı gibi farklı kombineler göreceksiniz. En beğendiğim modelleri sizlerle paylaşmak istiyorum izin verirseniz. Aşağıda tığ işinden kız bebekler için özel yapılmış elbisesi patiği ve fırfırlı şapkası ile harika bir örgü takım görüyorsunuz. Beyaz üzerine gül kurusu gül motifi hem patikler üzerinde hem elbise üzerinde çok hoş durmuş ve takımı bütünleştirmiş. Aslında küçük bir gül motifi de şapkada olsa güzel olabilirmiş.

kiz bebek orgu sapka elbise patik takimi
kiz bebek orgu sapka elbise patik takimi

Aşağıda da sanıyorum bir kış bebeği için yapılan takım görüyorsunuz. Battaniyesi uzun çorapları ve hırkası ile çok hoş bütünlük sağlamış. Kullanılan renkler de çok hoş doğrusu. Yine takımı bütünleştiren bir detay da fiyonk süslemesi.

tig isi hirka battaniye patikten olusan orgu bebek takimi
tig isi hirka battaniye patikten olusan orgu bebek takimi

Takımın her parçasında yer alan pembeli fırfırlar çok hoş görünüyor. Siz de dilediğiniz parçalardan bebek örgü takımı oluşturabilirsiniz. Daha fazla modeli galerimizde görebileceksiniz. Bebek örgülerinde kız bebeklere daha çok model bulabilirken erkek bebekler için model sıkıntısı olabiliyor. Bu yüzden erkek bebeklere tığ işi örgüler konumuzu inceleyerek onlar için değişik örgü modellerini inceleyebilirsiniz.

kiz bebekler icin orgu bebek takimi
kiz bebekler icin orgu bebek takimi

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir