Örgü Bebek Tulum Modelleri Sıcacık Renk Ve Modellerde

Konuyu Paylaş

Örgü Bebek Tulum Modelleri– Minik yavrularımızın cildi bilirsiniz ki dış dünyaya karşı çok hassasiyet gösterir. Bizler de anne babalar olarak onları sıcaklardan soğuklardan korumak önemli görevimizdir. Bebekler dış dünyanın hava şartlarına uyum sağlamakta güçlük çekerken biz anneler onlar için her şeyin en iyisini düşünürüz. Örneğin kıyafetleri konusunda titiz davranırız. Onlara ellerimizle yelekler patikler tulumlar bereler battaniyeler öreriz. Bu yazımızda sizlere örgü bebek tulumları örneklerini paylaşmak istedim. İkiz bebek büyüten bir anne olarak ben özellikle kışın örgü bebek tulumlarını çok kullanışlı buluyorum. En azından koldan ayaklara kadar kapalı, belinin sırtının açılma şansı yok.

krem rengi orgu bebek tulumu
krem rengi orgu bebek tulumu

Öreceğiniz bebek tulumuna kapşon ekleyebilir ya da ayak kısmını da örerek bebeğinizi daha fazla koruma altına alabilirsiniz. Örneğin aşağıdaki model tam korumalı bir örgü bebek tulumu olarak düşünülebilir. Sadece ev içinde değil dışarısı için mont tarzında da giydirebilirsiniz bebeğinize. Önden düğmeli olanlar daha kullanışlı diyebilirim. Örgü bebek tulumları konusunda daha değişik örnekler arayanlar bu yazımızı da ziyaret edebilirler.kapsonlu onu dugmeli orgu bebek tulum
kapsonlu onu dugmeli orgu bebek tulum

Kış için çok uygun olan bebek tulumları aslında ince örülmüş askılı modelleri de yazın da tercih edilebilir. İşte aşağıdaki örnek gibi siz de daha incesini örerek bahar ve yaz aylarında da tulum giydirebilirsiniz yavrunuza.  Bebek tulumu örmek istiyor fakat model kararı veremiyorsanız sizlere yardımcı olabilmek için buradayız. Çok çeşitli son zamanların en beğenilen örneklerini galerimizde derledik.

askili rengarenk orgu bebek tulumu
askili rengarenk orgu bebek tulumu

 


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir