Örgü Bebek Yelek Modellerine Hayran Kalacaksınız

Konuyu Paylaş

Örgü Bebek Yelek Modelleri– Bayanların ve özellikle bebeklerin en çok kullandıkları kıyafet olan yelekler son zamanlarda modern görünümleri ile dikkat çekiyor. Özellikle örgü yeleklerde büyük değişimler yepyeni örnekler görebilirsiniz. Tabii ki bebek yelekleri hem şirin görünümleri hem desen ve renkleri ile dikkat çekenler arasında. Bebek yelekleri küçük ve kolay olduğundan hemen kısa sürede bitirebilme şansınız da var. Değişik modeller yapıp dilerseniz bunu paraya da çevirebilirsiniz. Dilerseniz de sadece hediye amaçlı bir hobi amaçlı da örgü bebek yelekleri örebilirsiniz. Bence bebek örgüleri örerken insan daha bir motive oluyor sanki.

tig isinden yapilmis orgu bebek yelegi
tig isinden yapilmis orgu bebek yelegi

Bakın hele şu aşağıdaki örneğe hanımlar ne kadar şeker duruyor değil mi? Düz sıradan bir yelek modelini bile hoş renkli figurler ile süsleyebilirsiniz. Son zamanlarda sıklıkla duyduğum bir konuyu sizlerle paylaşmak isterim. Daha mı kolay oluyor bilemiyorum ama örgüden anlıyorsanız incelemenizi tavsiye ederim. Yakadan başlanarak örülen yelek modelini buradan inceleyebilirsiniz. Yazımızın içeriğine girdiğinizde anlatımlı video ve görsel galerideki resimler sizlere yardımcı olacaktır.dondurma kulahi ve cicek sepeti desenli orgu bebek yelek modeli
dondurma kulahi ve cicek sepeti desenli orgu bebek yelek modeli

Hem kız bebekler için hem erkek bebekler için şahane örnekler derledim arkadaşlarım. Yepyeni günümüze uygun modern görünümlü örnekler sizi de cezbedecek. Bu örnekler inanın beni bile örgü örmem konusunda gaza getirdi diyebilirim. Renk renk bebek yelek modelleri ile yavrularınız kışın daha sıcak, anne kucağındaki gibi yumuşacık olacaklar. Tek renkten ziyade iki renkli örnekler de çok hoş olabiliyor. Aşağıdaki bebek yelek modeli buna bir örnek.

pembe beyaz kiz bebek orgu yelek modeli
pembe beyaz kiz bebek orgu yelek modeli

 


 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir