Örgü Cüzdan Örnekleri Süslemeli Çok Güzel Modeller

Örgü Cüzdan Örnekleri– Hanımlar örgü dünyasında gün geçtikçe yeni örnekler görmek örgü severleri mutlu ediyordur umarım. Sizlere bu yazımızda da örgüden yapılmış el emeği çok güzel örgü cüzdanlar sunacağım. Siz de cüzdanınızı kendiniz yapmak istemez misiniz? Severek kullanacak kendi tarzınızı ortaya koyacaksınız örgü cüzdanınızla. Biz hanımlar çantalarımız yetmez bir de içine kocaman cüzdanlar taşırız. Cüzdanlarımızı özellikle sık sık alışverişte dışarıda çıkarmak zorunda kalırız. Bizi yansıtması şık olması önemlidir bizim için. Aslında örgülerle kendinize alışılmışın dışında örgü cüzdanlar yapabilirsiniz. Süslemelerle de cüzdanınıza renk katabilirsiniz. Yapacağınız cüzdanlarınızın kolayca açılmaması için küçük cüzdan aparatları da takabilirsiniz hanımlar. İhtiyacınıza göre büyük küçük modeller örebilirsiniz. Hatta telefon ya da daha büyük ajanda için de örebilirsiniz.

Tığ işinden kolayca cüzdanlarınızı örebilirsiniz. Kolayca ve hızlı bir şekilde örerek isterseniz yaptığınız cüzdanlardan sevdiklerinize arkadaşlarınıza da güzel hediye olacağını düşünüyorum. Zamanlar belki de bunlarla para da kazanmaya başlayabilirsiniz kim bilir. Hem kolayca yapabilir süslemeleri ile de ilgi çekici yapabilirsiniz cüzdanları. Bozuk paralarınız ve kağıt paralarınız artık daha güvende. Bunlar o kadar şık modeller ki belki de direkt elinize alıp dışarı çıkabileceğiniz modellerden de örebilirsiniz. Gururla taşıyacağınıza eminim hanımlar. Hatta hanımlar sizlere harika ve kolayca yapabileceğiniz örgü cüzdan modelinin yapılışını da yazımızın sonunda sunuyorum. Eminim faydalı olacaktır.

Çanta aparatları ile tam bir çantaya benzetebilirsiniz öreceğiniz modelleri ama düğmeler fermuarlarla da aynı görünümü yakalayabilirsiniz. Haydi hanımlar kışın evde boş vakitleri değerlendirmenin tam zamanı. Örgü örerek he keyif alacaksınız hem sonucunda bir şeyler başardığınızı görmek hem de kendi el emeğinizle kullanabileceğiniz eşyalar yapabilmek inanın sizi çok mutlu edecektir. Hem eğlenceli hem az vakti olanlar için de örülebilecek bir model bu cüzdanlar. Kolay ve hızlı uygulanabilir örgü cüzdanlar hanımlar deneyebilirsiniz hemen. Özellikle bu küçük modelleri çantanızın içinde kullabileceğiniz gibi daha büyük clutch tarzı çantalar örerek elinizde de taşıyabilirsiniz. Özellikle bu son yılların trend ipi penye ipten de çok hoş çantalar yapılıyor. Penye ip demişken penye ipten sepet yapımı modellerine bayılacaksınız.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir