Örgü Jile Elbise Yapımı Kız Çocukları İçin Muhteşemler

Konuyu Paylaş

Örgü Jile Elbise Yapımı– Kolay, farklı ve yeni örgü bebek elbisesi yani jilesi yapımını detaylı açıklamalı videolu anlatımını sizinle paylaşıyoruz. Kız bebeklere çocuklara elbise ayrı yakışıyor. Kız çocuğu olunca onu süsleyip giydirmek annelerin tek amacı oluyor. Hem baharda hem yazın giydirebileceğiniz harika jile elbiseler. Yazın özellikle çocuklarınızı çok yakmayacak merserize iplerle örerek bebek ve kız çocuklarınıza bir thsirt ya da tayt üzerine çok şık duracağını düşünüyorum. Şiş örgüsü ile de yapabilirsiniz aslında tığ işi ile de örülebilir. Yazımızın en sonunda derya baykalda nurgün tezcanın yaptığı bir jile elbise modelinin yapılışını ayrıntılı bulacaksınız. Videmuzu 7. dakikadan itibaren izlemeye başlarsanız jile elbisenin yapılışını o kısımdan sonra anlatılmaya başlanıyor. Jile elbiselere aynı zamanda jumper da deniyor.Jile elbiseler zaten bahar ve yaz aylarında çok tercih edilen elbiseler. Özellikle yazlık iplerle serin tutan iplerle örüldüğünde yazın daha rahat giydirilebilir çocuklara. İstediğiniz renklerde örerek çocuklarınıza renk renk değişik değişik giydirebilirsiniz. Sizlere değişik harika modeller sunmaya çalıştım. Kız çocuklarına özgü bir örgü modeli olan örgü jile elbiseleri renkli de örebilirsiniz. Çiçek motifleri kalpli motiflerle süsleyebilirsiniz. Aşağıdaki model gibi belden bağlamalı öne bırakacağınız ponponlarla çok şirin bir görünüm elde edebilirsiniz modelinizde. Renkleri uyumlu kullandığınızda da çok tatlı bir model ortaya çıkacaktır.


Yine modellerinize kuşaklar ekleyebilir tatlı görünüm katabilirsiniz örgü jile elbiselere. Aşağıdaki model de aynen videodaki anlatılan model. kenarlarında pirinç örgü orta kısımlarında düz örgü ile örülen bir elbise. Dediğim gibi yaza uygun olarak merserize ipten örerseniz çocuklarınızı terletmeyecek rahatlıkla giyeceklerdir. Kız çocuklarınız bebekleriniz için örgü elbise modeli daha fazlası için bu yazımızdan derya baykal güzel kız bebek elbise modellerimizi inceleyebilirsiniz.

Hanımlar el becerilerinize göre çok fazla model var. Kolay ya da değişik örgü tekniklerini de ekleyerek hoş örgü jile elbiseler örebilirsiniz. Bebek örgülerine oldukça fazla talep var örüp satış bile yapabilirsiniz hanımlar. Böylece gelir de elde edebilir aile bütçesine katkınız olmuş olur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir