Örgü Kız Bebek Etek Modelleri Çok Renkli Modeller

Kız Bebek Etek Modelleri– Kız bebeklere çocuklara süslü elbiseler etekler kıyafetler çok yakışıyor. Hem yaz hem kış için muhteşem kız bebekler için birbirinden renkli ve hoş örgü etek modelleri derledim. Fırfırlı, kat kat modelli, değişik motifli desenli örgü etekler hepsi birbirinden şirin. Bakın hele bu aşağıdaki modele. Etek kısımlarındaki kat kat verilen model en altlarına beyaz çekilen ince çizgi hardal sarısı ile çok hoş bir kombine olmuş. Yine örgüden yapılan kurdelada aynı şekilde eteğe uyum sağlamış hoş bir hava katmış. Bakın buradaki fiyonklu bebek örgüleri konusuna da bakmak istersiniz diye düşündüm. Fiyonk süslemeli örgüler bir harika.

kat kat modelli hardal sarisi ve beyaz renkli orgu bebek etegi
kat kat modelli hardal sarisi ve beyaz renkli orgu bebek etegi

Aşağıdaki model de çok şirin bir model. Uğur böceği kelebek çiçek motifi gibi şeyler kız bebek çocuk örgülerinde sıklıkla kullanılmakta çok ta yakışmaktadır. Kız bebeklerin örgü işlerine daha fazla sevimlilik katmak için siz de buna benzer motif örnekleri kullanabilirsiniz.

ugur bocek motifli belden bagcikli orgu bebek etegi
ugur bocek motifli belden bagcikli orgu bebek etegi

Rengarenk motifli kız bebek eteği ne kadar canlı bir görüntü sunuyor. Sanıyorum ki tığ işi ile yapılmış arkadaşlarım. Belden geçirmeli kuşağı önden bağlanarak uçlarına delikli motifler konulmuş. Bebekleriniz için farklı bir model arıyorsanız bu model sizin için bir seçenek olabilir.

rengarenk tig isi motifli orgu bebek etegi
rengarenk tig isi motifli orgu bebek etegi

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir