Örgü kız bebek etek modelleri Mini Mini Şeker mi Şeker

Örgü kız bebek etek modelleri– Örgüden yapılmış harika en güzel bebek etek modelleri konusunu inceliyorsunuz arkadaşlarım. Düşünün artık yaz ardından kış da gelmek üzere, yani gelmedi de gelebilir yani gelecek 🙂 Şimdi özellikle bazen kız çocuklarının üzerlerinde şapkasından patiğine ayakkabısına kadar örgüden yapılmış inanılmaz güzellikte beyaz pembe tam takım işlemeli örnekler görüyorum. Şimdi hayal edin şu altta yer alan resimdeki takımın minnik kızınızın üzerinde olduğunu… Lütfen bi hayal edin. Hazır örgü elbiseler etekler yerine neden kendiniz yapmıyorsunuz ki kuzularınızın örgülerini. Sizlere birbirinden şirin mi şirin rengarenk kız bebeklerinize özel örgü etek modelleri derledim. Örneklerden ilham alarak siz de etekler örebilirsiniz. Kış da gelirken artık boş zamanlarınız fazlasıyla olacak demektir. Evde otururken alın elinize ipinizi şişinizi tığınızı başlayın örmeye. Eminim el emeği olduğu için güzel şeyler çıkacaktır. Aslında kız bebeklere özel örgüler örecekseniz daha şanslısınız diyebilirim. Daha renkli daha çeşitli model bulabilirsiniz.

siyah-pembe-firfirli-orgu-kiz-bebek-etegi

Şimdi hemen alttan sizlere tam yemelik tam baldırlardan kız çocuklarını ısırmalık harita takım ve etek modelleri sunuyorum umarım hoşunuza gider arkadaşlarım. Dilerseniz yazımızın en sonunda örgü etek yapılışını anlatan bir video da paylaştım. Siz de artık video sayesinde kendi kendinize örgü örmeyi öğrenebileceksiniz. İlk sefer de belki tam istediğiniz gibi olmayabilir ama ikinci de üçüncü de sonrakiler de daha iyi olacağınıza garanti verebilirim. Şimdi diğer görsellerimizi de beraber inceleyelim. Kızlarla özdeşleşen pembe renklerini kız bebek örgülerinde de tercih edebilirsiniz. Değişik süslü motiflerle daha hoş görünümler de sağlayabilirsiniz. Modeliniz böylece daha ilgi çekici olacak daha çok beğenilecektir. Hatta beline bir bağcık koyarak bebeğinizin beline göre ayarlaması daha kolay olacaktır.

pembe-delikli-orgu-kiz-bebek-etegi

Kilotlu çorap üstüne bu örgü etekler kışın da çok hoş olacaktır. Kız bebekleri süslemenin bir yolu da onlara elbise etek giydirmek. İşte size çeşitli örnekler. Dilerseniz etekle beraber ya şapka ya da saç bandanası yaparak modelinizi tamamlayabilirsiniz. Belki derya baykal örgü kız çocuk eteklerini de incelemek isterseniz. Daha çok model seçeneği görmek için buradan yazımızı inceleyebilirsiniz.

rengarenk-motifli-orgu-kiz-bebek-etek-modeli

ugur-bocek-motifli-tig-isi-orguden-bebek-etek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir