Örgü Patik Modelleri Bayan Yeni Örneklerden Derlemeler

Konuyu Paylaş

Örgü Patik Modelleri Bayan– Kış geldi haliyle ayaklarımız daha fazla üşümeye başladığını hissediyoruz değil mi? Hal böyle olunca da patik modellerine daha çok bakınır oldum. Örgü severler eminim sizler de patik modellerini incelemeye başlamışsınızdır bile. Belki bu yıl artık yeni modeller bile arıyor olabilirsiniz. Yeni modern hiç görülmemiş modellerden derlemeye çalıştım hanımlar. Örün giyin giyin kışa meydan okuyun. İnanın hiç bir çorapta el örgüsü patiğin yerini tutmaz ayaklarınız saniyesinde sıcacık olur. Çoluk çocuk evde herkese öreceğiniz modeli nette bulabilirsiniz bayan modellerde daha kibar hoş modern modeller bulabilmek mümkün.Kedi figürlü bir patikle ayaklarınız hem sıcacık hem ne şirin görünürdü değil mi? Hem tatlı hem değişik bir model karşınızda. Dilerseniz öreceğiniz patik boncuklarla da süsleme yapabilirsiniz. İsterseniz örüp çeyize de konulabilir. İlk kez patik örecekseniz yapamam gibi bir düşünce içindeyseniz bence ümitsiz olmayın ve yaparım diyerek başlayın. Belki ilk etapta örnek filan çıkarmak zor olur ama tarifli modelleri örerek patik örmeye başlayabilirsiniz. Özellikle soğuk kış günlerinde ayaklarınız bir türlü ısınmıyorsa en azından bunun için patik örmeyi deneyebilirsiniz. Tunus örgü ile yapılan patik örneklerini bu yazımızdan inceleyebilirsiniz.


Hem gündelik giyin hem hediye olarak örün. Hepsi çok beğenilecek şık modeller. Tarzınıza uygun modeli beğenin ve örmeye başlayın. Bana tığ işi daha kolay geliyor diyen benim gibi tığ ile örebilir. Şişle de örülebilen patik modelleri var tabii. Haydi hanımlar araştırmaya devam güzel modeller bulup örmeye devam kış geldiği için yapacak başka ne iş var alın elinize örgülerinizi örün güzelleşin stres kaygı unutun gitsin valla örgü örerken nerede kaldım sayı kaçtı kaç ilmekti derken ne dedikodu ne şu şunu söyledi derdi kederi unutuyorsunuz zaten.

Ördüğünüz patikleri daha değişik daha modern hale sokmak için yukarıdaki örnek gibi şık bir düğme aksesuar ekleyerek güzel bir görünüm oluşturabilirsiniz. Hemen aşağıdaki model çok ilgimi çekti benim nasıl yapabilirim acaba düşünürken eminim elleri maharetli ablalarım örneği çıkardılar bile.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir