Ajurlu anne yelek örnekleri sevilen modeller

Ajurlu anne yelek örnekleri– Bayan yelek yapılışı ve resimleri anne yeleği modellerini ajurlu desenlerle incelemek istemez misiniz? Annenize daha doğrusu büyük yaş için uygun modelleri burada yazımızda sizlerle paylaşmak istiyorum. Aşağıda yer alan resimlere tıklayarak aynı zamanda vermiş olduğumuz görselleri büyütebilir ve daha yakından inceleyebilirsiniz.

Değerli meleklermekani.com/orgu/ kullanıcıları sitemizden daha önce açılmış olan tüm harika ajurlu örgü modellerine ulaşabilirsiniz. Ajurlu olarak yapılan tüm modelleri inceleyebilir, konularda açılmış olan resim galerisinden de ajurlu örgü modellerini daha yakından inceleyebilirsiniz. Hanımların en çok sevdiği giymekten hoşlandığı yelekleri ajurlu modelli ile yapılanlarını yazımızın içeriğinde bulabileceksiniz. Öreceğiniz anne yeleği üzerinde ajur desenleri oluşturarak daha şık ve hoş görünmesini sağlayabilirsiniz örgü sever hanımlar.

Özellikle anne yeleği diye adlandırılan daha orta yaş için örülen yeleklerde ajur desenlerini sıkça kullanabilirsiniz ki yeleklere zaten ajur çok yakışıyor. Değişik modeller söz konusu ajur örgüde. Örneklerimizden de ilham alarak hem kış hem yazın giyilebilecek ajurlu anne yeleği örnekleri örebilirsiniz siz de. Önde düğmeleri yanlarda yırtmaç ister basenleri örten ister daha kısa modeller örebilirsiniz. Hemen yazımızın sonundan ajurlu anne yeleği modelinin yapılışını izleyebilirsiniz. Özellikle ajurlu modellerle yelek modelini yazın da giyebilirsiniz. Ajurlar sayesinde açılan delikle hava geçişini sağlayacak ve sizi bunaltmayacaktır. O yüzden ben ajurlarla yapılan her türlü örgüye bayılırım. Hem şık hem havadar tam da annelere uygun modeller.

İster kolsuz ister kısa kollu yelekler örebilirsiniz. Ama daha çok yeleklerde sıfır kol tercih ediliyor. Yaka kısmında v yaka ya da yuvarlak yaka örebilirsiniz. Videoyu izlediğinizde de daha detaylı bilgi sahibi olacaksınız ajurlu anne yeleği modeli hakkında. Şişle örülen yelek modellerinde en güzeli de istediğiniz bedene uygun modeli örebilmektir. Hazır alınan modellere göre tam üzerinize oturacak model yapabilmek çok güzel bence. Örgü örmeyi seven hanımlar belki modellerimizden ilham alarak siz de yeleğe başlarsınız. İster kendinize ister annenize teyzenize hediye edebilirsiniz anneler günü de yaklaşırken bene el emeği göz nuru modeller çok hoş hediye olacaktır.

 

Shares

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Shares