Ajurlu kazak modelleri desen desenler

Ajurlu kazak modelleri konusunda sizlere güzel örnekler derledik. Modelleri incelerken belki de çok güzel fikirler canlanacak kafanızda hanımlar. Ajur denince benim en sevdiğim tekniklerden biri. Keşke örmeyi bilseydim neler yapardım neler. Ajur konusunda bilgim yok ama ben de inşallah öğrenip güzel şeyler yapmak isterim. Eğer siz biliyorsanız ajurlu çok güzel kazak modelleri sunacağım sizlere şimdi. Ajurun nedense hiç modası geçmiyor arkadaşlar. Çok eskidendir gördüğüm her örgü modeline de yakışabilen bir teknik. Önceki yazımızda da ajurlu fular modellerini sizlerle paylaşmıştık hatırlarsanız. Hatırlamayanlar ve görmek isteyenler bu yazımızdan ajurlu fular modellerine göz atabilirler.

Ajurlu kazak modelleri en yeni modelleri konusunda aşağıda yer alan resimlerden herhangi birisine tıklayarak görselleri büyütebilir ve resimlerin büyük halini görerek inceleyebilirsiniz. Arkadaşlarım ajurlu kazak modelleri ister önden düğmeli ister kısa kollu ister merserize şekilde örerek yazın bile giyebileceğiniz modeller örebilirsiniz. Modeller size daha iyi fikir sunacaktır. 

Daha kış çıkmamışken siz de hoş bir ajurlu kazak örmeye ne dersiniz arkadaşlar. Aslında hazır çok model var diyorsunuz belki ama inanın örgü örmek insana çok iyi gelen bir terapi gibi. Hem kendinize bir şeyler yaptığınızı başardığınızı gördüğünüzde inanın daha da gaza geleceksiniz. Renk renk model model sizlere değişik örnekler sunmaya çalıştım dilerseniz beğendiğiniz modele hemen başlayabilirsiniz.

Ajurlu modellerde çok çeşit var aslında yaprak modeli benim de en beğendiğim. Hangi model size en yakınsa kendinize ve sevdiklerinize örebilirsiniz. Eğer hiç örgü örmeyi bilmiyorsanız bir yerden başlamak gerek değil mi ama? Gerçekten benim uzaktan yakından alakam yokken şimdilerde kendimi örgü örmeden alamıyorum. Ama en kısa zamanda bu ajuru da öğrenmeyi düşünüyorum. Her modele çok yakışan bir teknik. Özellikle delikli olduğu için ince iplerle sıcak havalarda da giyilebilecek örgüler örebiliyorsunuz. Bir de bu ajur gözenekleri bir deseni oluşturuyorsa bakmaya kıyamıyorsunuz gerçekten. Şişle örerken çok farklı şekillerde ajur modelleri yapabiliyorsunuz. Neyse lafı uzatmadan siz modelleri inceleyin arkadaşlar. Modeller en beğenilenleri sizler için derlemiş bulunuyorum.

 

 

Shares

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Shares