Anlatımlı Kapşonlu Çocuk Hırkası Yapılışı

Anlatımlı kapşonlu örgü çocuk hırkası modelleri, kel kafacıklara en güzel örgü kapşonlu bebek hırkası anlatımlı yapılışı ve örneklerini sunmak istiyorum. Öncelikle yüzde 70 ve üzerinde doğan çocukların kel olarak doğduğu bir gerçek. Bu gerçeği kendi ikizlerimde de yaşamış durumdayım 2 yaşlarına kadar saçları doğru düzgün çıkmadı, çıksa da biraz cansız olduğu için kafalarındaki kel alanlar çok olduğundan yani üşümeleri de kolay oluyordu. Daha çok bebeklerde ya da çocuklarda ayrı bere kullanımı daha zor olabiliyor. Ya da gittiğiniz yerde çıkarınca unutulabiliyor. Ama şapkanın giydiği hırka üzerinde olması daha kolay olacaktır. Özellikle çocuklar da bere takmak istemiyorlar. Bunun yerine onlara en iyisi öreceğiniz ya da hazır üst giyimlerde kapşon bulunması sizin için de daha kolay olacaktır. Yazın için gerek olmayabilir ama kışın bir hırka ya da yelek modelinde kapşonlar çok iyi iş görecektir. Ben de ikizlerime genel de kışın kıyafet alacağım zaman kapşonlu modeller seçmeye çalışıyorum. Şimdi dilerseniz eğer örgüsünü kendileri yapanlar için bazı örnekler sunmak istiyorum. Belki sizlere fikir verebilir diye düşündüm.

harosa-orgu-kapsonlu-cocuk-hirka

Kapşonlu LCW ürünlerini alarak kullandığım için biliyorum arkadaşlarım. Sizler bebeklerinize kız ya da erkek farketmez kapşonlu hırka modeli arıyorsanız tamda yerine geldiniz çünkü birazdan sizlere inanılmaz güzellikte hırka modeli sunacağım. Bununla ilgili bir video da buldum arkadaşlarım sizlere hemen aşağıdan ekliyorum. Umarım anlatımı örecek olan bayan arkadaşlarımıza yardımcı olacaktır. Örgü kapşonlu hırka yapılışına ait bu videoa çok faydalı olacaktır diye düşünerek sizler için buraya attım. Video derya baykal programından bir modelin yapılışı. Siz de bence hemen buna başlayabilirsiniz. Çocuk ya da bebek için yapacağınız için hemencecik bitiverecek çocuğunuza kış boyu kullanabileceksiniz.

kapsonlu-orgu-ponpon-suslemeli-cocuk-hirkasi orgu-kapsonlu-cocuk-hirka orgu-kapsonlu-puskullu-cocuk-hirkasi

Sizlere yukarıda kapşonlu kız-erkek bebek hırka modellerini ekliyorum. Sizler resimlere tıklayarak resimlerin büyük hallerini daha yakından görebilir ve inceleyebilirsiniz. Bana konu hakkında sayfanın en altında bulunan yorum bölümünden de ulaşmanız mümkündür. Sevgili takipçilerimiz dilerseniz örgü çocuk hırka modelleri konusunda burayı tıklayarak değişik örneklere göz atabilirsiniz.

 

Shares

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Shares