Baharlık Örülen Merserize Hırkalar Çok Şahane Örneklerle Şıklığınıza Şıklık Katın

Baharlık Örülen Merserize Hırkalar– Merserize giyim mevsimindeyiz. Yaz akşamları yanımızda bulundurmamız gereken hırkaların merserize iplerle örülmüş en güzel modellerini inceleyeceğiz sizlerle birlikte. Renkli ipler tercih ederek cıvıl cıvıl ve şık hırkalar örmek harika bir vakit değerlendirme tercihi olacaktır. Örgü örmenin hem keyfini yaşamak, hem de güzel hırkalara sahip olmak ne kadar hoş bir duygu olacaktır. Merserize hırkalar için hem şiş ile yapılabilecek modeller, hem de tığ işi seçeneğiniz olacak. Bu seçimi seçtiğiniz modele göre yapacağız birlikte. Bu bahar ve yaz dönemi için özellikle fosforlu ve canlı renkler çok moda. Fosforlu turuncular, maviler, sarılar ve yeşiller. Merserize ipler için de çok güzel bir seçim olabilir. Hırkaları kendiniz için örebileceğiniz gibi, çocuklar ve bebekleriniz için de örebilirsiniz. Minik merserize hırkalar örmek çok keyifli olacaktır. Merserize hırkalar ile bu baharda da çok ilgi çekici olacaksınız. Alttan kısa kollu sıfır kollu bodylerle bile çok şık görünüm sunacaktır. Özellikle tığ işi delikli modellerde alttan hoş bodyler tercih edebilirsiniz.

merserize hirka baharlik modeli

merserize hirka baharlik modeli

Yukarıdaki modeldeki gibi alt etek kısımlarını köşeli değil de oval tarz yapıp daha hoş görünüm sunabilirsiniz. Bahar aylarında kullanacağınız için kolları uzun yerine yarım kol tercih edebilirsiniz. Özellikle yukarıdaki örneğin motifleri çok hoşuma gitti siz de beğendiyseniz hemen yapmaya başlayın hanımlar. Merserize hırka modellerini daha fazla örnek görebilmek için merserize hırka modelleri konumuzu inceleyebilirsiniz. Aşağıda gördüğünüz modelde kapalı bayanların bile tercih edebilecekleri hoş bir örnek. El örgüsü merserize hırkanıza aşağıdaki gibi kuşakta örebilirsiniz. Ya da hazır kemerlerle de kullanabilirsiniz. Baharlık merserize hırkalarla yazı daha şık geçirebilirsiniz.

delikli baharlik merserize hirka

delikli baharlik merserize hirka

Aşağıdaki bana göre tam yaza uygun bir model. Beyaz zaten siz de tercih edersiniz ki yazın rengi. Bunun yanında koyu renkler dışında daha soft açık renkler tercih edebilirsiniz. Delikli modelleri tercih ettiinizde daha kolay bitirebilirsiniz havalar ısınmaya başlamışken siz de merserize hırkanızı çabucak örüp kullanmaya başlarsınız bile. Haydi hanımlar galerimizi dolaşabilir daha fazla örnekleri inceleyebilirsiniz. Umuyorum herkes kendine uygun bir model her yaşa uygun modeller seçmeye çalıştım. Dilerseniz sizi galerimize davet edeyim. Merserize hırka yapmayı düşünen arkadaşlarıma şimdiden kolay gelsin diliyorum.

tig isi merseriza hirka

tig isi merseriza hirka

Dışarı çıkarken özellikle yaz akşamları ihtiyaç duyacağınız merserize hırka modelleriyle ilgili çok yeni resimler paylaşacağım sizlerle. Model olarak yeterince seçeneğiniz olacak. İster ajurlu örnekler, ister düz örgüler. Hangi modelleri örmekten keyif alacaksınız o örneklerden başlayın derim. Umarım beğeneceğiniz resimler bulacaksınızdır. Ördükçe devam etmek isteyeceğiniz şık merserize hırkalardan renk renk edinebilirsiniz. Farklı konularla tekrar görüşmek dileğiyle.

Shares

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Shares