Bebekler İçin Yazlık Örgü Fikirleri Yaklaşan Yaza Uygun Örnekler

Bebekler İçin Yazlık Örgü Fikirleri– Beklediğimiz yaz ayları gelmek üzere. Bebekleriniz için yazlık elbiseler örmek isterseniz konumuz sizlere göre. Şimdiden başlayarak hemen şık örgüler örebilirsiniz. Hele de tığ işini seviyorsanız, yazlık elbiseler örmek sizin için ayrı bir keyife dönüşebilir. Tığ işi yazlık merserize örgüler çok şık bir görünüm sağlıyor. Özellikle bebekleriniz için çok sevimli çok hoş elbiseleri kısa sürede ve zevkle örebilirsiniz. Ben sizler için hangi örneklerin kullanılabileceğini araştırdım ve görsel olarak bir sürü fikriniz olsun istedim. İşte bir örnek. Çok hoşunuza gidecektir diye düşünüyorum. Hem elbise hem şapkası hoş bir yazlık takım oluşturmuş. Bebek elbisesi dediğin süslü olur tabii. Çiçek motifleri de buna en güzel örnek. Aşağıdaki örnekte yer alan şapkada da elbisenin önünde de yer alan çiçek motifi çok şık durmuş. Tığ işi elbise yazın bebeklerinizi hiç terletmez rahat rahat yaz geçirmelerini sağlar.

tig isi bebek örgü elbise

tig isi bebek örgü elbise

Yazın bebeklerinize yapacağınız elbiselerde önemli olan konu delikli ve ince örgülerden yapmanızdır. Amaç zaten yazın serin geçmesini sağlamak değil mi? O halde yukarıdaki örnek ve aşağıdaki tığ işi bluz örneği çok uygun modeller. Yine aşağıda elbise değil fakat şapka ile uyumlu bir örgü bluz görüyoruz. Kolsuz olması da daha yazlık bir model olduğunu gösteriyor. Önündeki gül motifi ne kadar da şık durmuş. Kız çocuklar özellikle buna bayılacaklar ve seve seve giyeceklerdir. Daha fazla model için daha önceki yazılarımızdan olan bebekler için örgü elbiseler adlı yazımızı buradan inceleyebilirsiniz.

askili örgü bebek bluz örnegi

askili örgü bebek bluz örnegi

Resimler son derece faydalı olacaktır arkadaşlar, bir çok örneğe ulaşabilir ve hemen uygulamaya geçebilirsiniz. Çok şirin çok güzel modeller göreceksiniz. Sizde bebeklerinizin yaz hazırlığını yapmaya başlayabilirsiniz. Çeşit çeşit, rengarenk yazlık örgü elbiseler sizlerin el emeği ile ortaya çıksın. İster kendi bebeğiniz ya da sevdikleriniz için örebileceğiniz gibi, hediyelik seçenekleriniz arasında da çok yararlı olacağı düşüncesindeyim. Elbise dışında bebeklerinize yazlık şapkalar ya da pantolonla uyumlu giydirebileceğiniz örgü bluzlar örebilirsiniz. Hem elbiseye göre daha kısa sürede bitirebilirsiniz.Ama tabii elbisenin yeri ayrı diyenler için galerimizde birçok şık örneğini görebilirsiniz. Şimdi örneklere göz atmanız için vedalaşıyorum arkadaşlar, tekrar görüşmek dileğiyle.

Shares

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Shares