Çeyizlik Örgü Çilekli Lif Yapımı Videolu Anlatım

Çeyizlik Örgü Çilekli Lif– Çileği kim sevmez ki hanımlar değil mi? Bunu bebek örgülerinde de sıklıkla görürüz. Hatta derya baykal çilekli panço modelini hemen buradan inceleyebilirsiniz. Çilek figürünü örgü liflerde de tercih edebilirsiniz. Çeyiz hazırlayanlar için kolay, güzel, değişik bir çilekli lif yapımını uygulamalı olarak yapıldığı bir  videoyu sizlerle paylaşıyoruz. Bu pratik modellerle daha çabuk ve basit şekilde çeyiz hazırlıklarınızı tamamlayacağınızı ümit ediyorum. Artık havalar ısınıyor malumunuz ki düğünler dernekler de artacak. Çeyizliklere devam eden anneler kızlar haydi bu yazımız tam size göre. Biliyorsunuz ki lifler çeyizlerin vazgeçilmezler. İlk zamanlar klasik sade renklerle yapılan hep aynı modellerle örülen liflere yeni modeller ekleniyor. Çilekli modeller de çok güzel bir görüntü oluştururken aynı zamanda banyonuzda dekoratif bir görünüm de sunacak. Hepsinden birer örnek derledim sizler için hanımlar. Hemen aşağıdaki örgü çeyizlik lif modellerinde aralara serpiştirilen beyazlar da sanki çileğin çekirdeğini anımsatmış. Çileğin üst kısmında yer alan yeşil yaprakları ile harika bir çilekli lif modeli yakalanmış.

Belki lifin içine desen oturtmak daha zordur ama yukarıdaki modele benzer çilek görünümlü lifler daha ilgi çekici ve daha tatlı duracaktır.Üstte yer alan modellerde olduğu gibi banyonuzda asacak bir yer de örerseniz banyonuza asıp güzel görünüm sağlayabilirsiniz. Çeyizlik hazırlığı içindeyseniz eğer böyle bir model bence çeyizinizde mutlaka olmalı. Çilek desenini ister lifin içine işleyin isterseniz çilek görünümünde bir lif yapın. Çilekli bir lifin yapılışını da hemen yazımızın sonunda anlatımlı video şeklinde bulabilir nasıl yapıldığını izleyebilirsiniz. Videodaki örnek tığ işi trabzan dolgulardan elde edilen bir çilek modeli. izlediğinizde daha rahat anlayacaksınız hanımlar. İsterseniz fazlaca yapıp damat bohcasına da koyulabilecek kadar şık bir örgü modeli çeyizlik çilekli lif örneği. Eminim kayınvalideniz görümce varsa çok beğeneceklerdir.

 

Bilmem sizde de var mı bu adet ama her genç kız evlenmeden önce evinde çeyizini sergiler. Tüm yaptığı ördüğü aldığı yeni şeyleri erkek tarafı ve kız tarafına sergiler. Böyle toplu şekilde örülmüş çilekli lifler rengarenk bir görünüm sunacaktır çeyiz serginizde. Belki siz de fazlaca örüp rengarenk bir çeyiz sergisi sunarsınız.


Shares

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Shares