Çeyizlik Örgü Fırfırlı Banyo Lifi Yapımı Videolu Anlatım

Çeyizlik Örgü Fırfırlı Banyo Lifi Yapımı Videolu anlatım, tığ işi kolay farklı lif yapımı, fırfırlı lif nasıl yapılır,  yeni çeyizlik fırfırlı lif örnekleri konumuzda  yeni ve değişik bir lif modelinin yapımını uygulamalı olarak anlatan videomuzu siz değerli takipçilerimizle paylaşıyoruz. . Videomuzu izleyip, konu hakkındaki yorumlarınızı bizimle yorum bölümümüzden paylaşabilirsiniz. Arkadaşlar evlenecek kızlar özellikle çeyizde bulunması gereken harika fırfırlı lif modelleri örmeye ne dersiniz hem de paylaştığımız videoda ayrıntılı anlatılan fırfırlı bir lif modelini izleyerek siz de kolaylıkla lif modeli yapabileceksiniz. Çeyizinizde bence her türlü lif modeli olmalı. Evleneceğiniz zaman bakarsınız kayınvalidenize damat bohçasına koyar hediye edersiniz.

Fırfırlarla yapılan lif modelleri hoş görünümleri ile son zamanların en çok yapılan modellerinden. Araya eklenen çiçek desenleri ile banyoların en güzel süslerinden olacağı kesin tabii çeyiz sandıklarının da trendi olacak. Fırfırla çok hoş bir görünüm sağlarken çeyizlerin yanında hediye amaçlı ya da evinize banyonuz için çok şık renk renk modelleri örebilirsiniz hanımlar. Örgü örmek zevkinden vazgeçemeyen hanımlara işte alın yepyeni bir lif örneği daha.

Daha canlı renklerle yapacağınız fırfırlı lif modelleri harika bir görünüm katıyor. Hanımlar çeyizlik için değişik lif modelleri için bu yazımızı inceleyebilirsiniz. Hem dikkat çeken hem çok tatlı modellere rastlayabilirsiniz yazımızda. Fırfırlı lif modelleri yazımızda sizlere değişik renkler modeller sunmaya çalıştım sizler de fikir edinerek kendi tarzınızı ortaya koyabilirsiniz. Aslında görünümü biraz zor yapıldığını düşünenler olabilir ama öğrendikten sonra emin olun renk renk farklı modeller yapmaktan bıkmayacaksınız. Görünümü harika bu fırfırlı lif modelini deneyerek başarabilirsiniz hanımlar. Hanımlar hatta lif modelleri örerek satış da yapabilir bu işten gelir sağlayabilirsiniz. Haydi hanımlar yazımızın en sonunda yer alan videoyu izleyerek fırfırlı model yapılışını öğrenin.

Aşağıda farklı modellerden oluşan örgü lif modellerinden hazırladığımız görsel galerimiz ziyaret etmeyi unutmayınız. Görsellerin üzerine tıklayarak büyük hallerini görebilir, ayrıntılı olarak inceleyebilirsiniz.

2015 ÇEYİZLİK ÖRGÜ LİF MODELLERİ

Shares

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Shares