Çeyizlik Yıldız Motifi Banyo Lifi Yapımı Videolu Anlatım

Çeyizlik Yıldız Motifi Banyo Lifi yapımı Videolu Anlatım, yeni kolay banyo lifi yapımı modelleri, değişik çeyizlik yıldız banyo lifi yapımı açıklamalı video, en güzel banyo lif örnekleri konularından oluşan bölümümüzü incelemektesiniz. Tığ işi banyo lifi yapımını yeni öğrenenler veya farklı modeller arayanlar için detaylı ve uygulamalı şekilde anlatılan videomuz ile güzel sonuçlar elde etmenizi dileriz. Lif örnekleri örgü sever hanımlarımız tarafından da çok aranan modellerdir. Özellikle lif alanında çok fazla değişik model aranmaktadır. Sizlere bu yazımızda yıldız motifli çeyizlik lif modellerini derledim. Umarım beğenirsiniz. Ayrıca çeyiz hazırlayan genç kızlara annelere güzel fikirler olabilir diye düşünüyorum.

Özellikle piyasada çok fazla fabrika işi lif örneği görebilirsiniz ama tabii el emeği az bulunur. Eğer beceriniz varsa evinize ya da çeyizinize mutlaka el örgüsü lif modeli yapın. Banyoda hem işini görecek hem dekoratif amaçlı sergilenecek birçok model var. Yukarıdaki model gibi iki renkten oluşan sakallı iple de süsleyebileceğiniz yıldız motifli bir lif örneği yapabilirsiniz.

Yukarıdaki ve aşağıda yer alan üç boyutlu lif örneğine de bayıldım ben gördüğüm değişik örneklerden ikisi. Siz de örebilir hediye amaçlı da düşünebilirsiniz örgü lifi. Yıldız şekilli çok fazla model ortaya çıkarılabilir aslında. Biraz çiçeğe benzer biraz da hayal dünyanızı çalıştırarak ortaya güzel şeyler çıkarabilirsiniz hanımlar. Renkleri doğru seçtiğinizde de çok hoş modeller çıkıyor ortaya hanımlar. Beğeneceğiniz kolayca öreceğiniz yıldız lif modellerini inceleyerek siz de kendi lifinizi örebilirsiniz.

Bu turuncu yıldız motifli örgü lif modeli klasik modellerden biri ama diğerlerinin yanında paylaşmak istedim. Son derece kolay ve şık görünüyor. İkili renk kombinasyonları yaparak şık modeller ortaya çıkarabilirsiniz. Hanımlar özellikle yazımızın sonunda sizler için sunduğumuz yıldız lif modelli bir örneğin yapılışını sizler için paylaştık izleyerek siz de kolaylıkla yıldız lif örebilirsiniz artık. Çeyizlik örgü liflerinizin arasında bir de yıldız modelli bir lif neden olmasın ki? Hanımlar bu yazımızda yer alan fırfırlı lif modellerini de beğeneceğinizi düşünüyorum inceleyerek değişik modeller hakkında fikir edinebilirsiniz.

 

 

Shares

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Shares