Değişik Örgü Takı Modelleri İle Modaya Yön Verin

Değişik Örgü Takı Modelleri– Kendine özen gösteren hanımların ilgisini çekebileceğini düşündüğüm örgü takı modelleri ile karşınızdayız. Tamamen farklı ve sıradanlıktan çok uzak takı modelleri mi arıyorsunuz? Aslında tam yerine geldiniz. Öyle modeller var ki tığlarla şişlerle harika örnekler çıkmış ortaya. Rengarenk görenleri kıskandıracak örgü takılarla çok sade kıyafetlerinizi bile hareketlendirebilirsiniz. Örgüden yapılmış takılar içinde kolyeler, bileklikler, yüzükler, saç bandanaları, saç tokaları ve daha birçok şey görebilirsiniz. Bahar aylarının içinde bulunduğumuz şu günlerde sizler de bu rengarenk çiçek motiflerinden kendinize takılar yapabilirsiniz.

örgü küpe yüzük taki tasarimi

örgü küpe yüzük taki tasarimi

Misalen şu modele göz atalım. Tasarımını yapan kişi gibi siz de kolaylıkla bu örnekten yapabilirsiniz. Küpe ve yüzük ile harika bir kombine oluşturulmuş.Kolay zincirden iki farklı renkte çiçek motifi yapıp üst üste dikip en üstüne parlak boncuk ile süsleyebilirsiniz. Yine küpeler için aynı işlemi uygulayabilirsiniz. O kadar kolay görünüyor ki sanırım örgü bilmeyen ben bile yapabilirim. Aşağıdaki kolye örneklerinde de çok şık rengarenk örnekleri görüyoruz ki her yaştan bayan bu kolyeleri kullanabilir. Bu kolyeler çok şık durduğu kadar otantik tarza da sahip. Artık altın gümüş takılardan sıkılanlar için son zamanlarda trend olan örgü takı modellerini sizler de deneyebilirsiniz.Örgü işi öyle bir iştir ki herkes kendine özgü bambaşka model tasarlayabilmektedir. Aslında bu tarz şeylerin sadece sizde olması çok özel birşey olmasını sağlar. Yaptığınız örgü takılara farklı renklerle ve bocuklarla daha hareket katabilirsiniz.Biraz örneklerden yararlanarak biraz da hayal dünyanızı çalıştırarak çok tarz takılar tasarlayabilirsiniz.Örneklerde daha çok çiçek motiflerinin kullanıldığını görüyorsunuz. Sizler de daha farklı 

rengarenk örgü kolyeler

rengarenk örgü kolyeler

Bayanların günlük ve özel günler için kıyafetleri ile kombin olarak kullandıkları takılar farklı modellerle aksesuar dünyasının trendleri arasın da yer almaya devam ediyor. Özellikle dışarı çıkarken ya da özel bir yere giderken kıyafetinizle uyumlu takı takmak hanımların vazgeçilmezi olmuştur. Sizler için bu yazımız da değişik ve otantik takı sevenlerin gözdesi olan örgü takı modellerini bir araya getirerek galerimiz de sizler için paylaştık. Galerimizi tıklayarak en güzel, değişik ve yeni örgü takı modellerini yakından inceleyerek fikir edinebilirsiniz.Yine sizler için anlatımlı hayran kalacağınız örgü bilezik yapımını da sunmak istedim.

 

Örgü Takı Modelleri Resim Galerisi

 

 

Shares

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Shares