Derya Baykal Arabalı Bebek Patiği Yapımı Videolu

Derya Baykal Arabalı Bebek Patiği– Derya Baykal’ın programında yapımı detaylı, uygulamalı şekilde anlatılan yeni ve değişik bir bebek patiği olan araba figürlü bebek patiği yapımını sizlerle paylaşıyoruz. Özellikle erkek bebek bekleyen annelerin çok beğeneceği bu patik modeli, büyütülerek daha büyük çocuklar için de uyarlanabilir. Çok tatlı mı tatlı araba figürlü bebek patik modellerini ayrıca yazımızın içeriğinde görebileceksiniz. Sadece derya baykal modeli değil sizlere farklı arabalı patik modelleri de derledim. Özellikle arabalı bebek patiklerini erkek bebeklere uyarlayan yakıştıranlar aslında bu modelin kız bebeklere yapılabileceğini de görecekler. Çok tatlı kız bebeklere yakışacak tatlış mı tatlış arabalı bebek patikleri modelleri ve derya baykal arabalı bebek patiği modelinin yapılışı hemen yazımızın sonunda olacak hanımlar. Bence örerken de kullanırken de keyif verici bir patik olacak bu.

Aslında bebekler için ben pek bebek örgülerinde boncuk filan kullanılmasından yana değilim siz boncuk ya da düğme kullanacağınız yere örgüden düğme süsleme yapabilirsiniz. Aşağıda hemen pembe gri beyaz ipten uyumlu bir kız bebekler için örülmüş arabalı patik modelini görüyorsunuz. Kız bebekler için özellikle tekerleklerin çiçek figüründen düşünülmesi çok şeker bir görünüm de katmış. Örgü çiçek örmesi de çok kolay hanımlar. Youtubeden kolaylıkla yapımını bulabilirsiniz.

Örgü dünyasında artık klasikten çok uzaklaşan daha yeni daha yaratıcı örgü modelleri görebilmekteyiz. Hani ben sürekli takip ettiğim bir alan olan örgü dünyasında bugün ne göreceğim acaba derken hooop yeni bir model daha düşmüş. Gerçek anlamda hanımlarımız çok maharetli bu konuda. Tabii yabancı örgü sitelerinde de değişik son derece şaşırdığım bu da nasıl yapılır ki dediğim çok model görüyorum. İşte sanıyorum bu arabalı patik modeli de bir maharetli ablamıza ait. Çok iyi düşünülmüş aslında modelleri biraz büyütüp çocuklarınıza özellikle evde çorap giymek istemeyen çocuklarınıza çok güzel bir fikir olacaktır. Derya baykal hanımdan yine hav hav patiği modelini ve yapılışını sizlere sunmuştuk. Buradan derya baykal hav hav patik modeli ve yapılışını inceleyebilirsiniz.

Shares

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Shares