Derya Baykal Çilek Panço Modelleri Ve Yapılışı

Derya Baykal Çilek Panço– Bu gün çok şeker, kız çocukları için kolay örülebilen harika bir seçenek olacak yumuşacık kazak gibi kullanılacak çilek panço yapımını detaylı anlatımlı videomuzu Derya Baykal modelleri takipçileri için paylaşıyoruz. Çilekli panço yapılışını ayrıntılı şekilde videoda da göreceksiniz. Çileğin örgülerde kullanılması en çok ta kız çocuklarına yakışıyor. Özellikle derya baykal deryanın dünyasında Sibel Kavaklıoğlunun yaptığı bu çilek modelli çocuk pançosu çok hoş bir model. Çilek panço modellerini tam da bu kış aylarında yapabilir çocuklarınıza giydirebilirsiniz emin olun çok daha şirin görünecekler. Derya baykalda yayınlanan panço modeli daha bir hoş. Siz de videoyu izleyerek deneyebilirsiniz. Sizlere değişik modellerde çilek panço modellerini de sundum. Onlara bakarak ta fikir edinebilirsiniz.

Bu yukarıdaki modelde ajur modellerini sıklıkla görüyoruz. Yaka ve eteklerde çilek figürleri ile çok tatlı bir model. Hemen aşağıdaki panço modelinde de çilek figürleri çok hoş durmuş. Tığ işi trabzanla yapıldığını düşünüyorum ama örgü severler işin uzmanları örnekten nasıl yapıldığını çıkarabilirler sanırım. Pançonun en önünde gül modeli de çok güzel durmuş.

Derya Baykal deryanın dünyasında yapılan aşağıdaki model özellikle yakalarında yaprakları ile tam bir çileğe benzemiş. Kollarını giydirip salına salına çocuğunuz gezebilir. Düğün gezmeye çıkarken hem dikkat çekecek hem sıcacık tutacak pançoyu hemen siz de örmeye başlayabilirsiniz. Derya Baykal panço modelleri çok çeşitli ama çilek modelli bu modele bence çocuklarınız da bayılacak seve seve giyeceklerine inanıyorum. Nasıl yapıldığı videoda ayrıntılı anlatılıyor. Örgü yapmayı seven hanımlar ilginizi çekebilir diye düşündüm de daha değişik örgü çocuk panço modelleri konumuzu da inceleyebilirsiniz.

Siz de bu görsel örneklerden faydalanarak değişik örnek örebilirsiniz. Önemli olan aslında çileğe de benzemesi değil. Örgüden çilek figürleri yaparak üzerine süslemelerle de bir çilek panço elde edebilirsiniz. Modası hiç geçmeyecek olan bu modeli örerek hediye de edebilirsiniz yakınlarınızın çocuklarına. Özellikle örmek için bebe yünü tercih ederseniz daha yumuşak olur çocuklar için. İsterseniz kolsuz modelini de yapabilirsiniz zaten geri kalan kısım iki parça şeklinde örülüp birleştiriliyor.

 

Shares

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Shares